Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Yaratıcı gücünüz size kaynak olacaktır. Kendinize yeni ilgi alanları ve yeni hobiler arayabilirsiniz. Size ilginç gelen her konuya atlayabilir kısa süre de olsa o konuyla ilgilenebilirsiniz. Aslında burcunuzda fazla bir yoğunluk ve hareket yok genelde çevrenizde başarı ve itibar kazanabilirsiniz. Bu dönem fırsatını bulabilirseniz ev içinde yapmayı geciktirdiğiniz veya unuttuğunuz bazı onarım veya küçük değişim işlerini halletmeniz iyi olacak. Evinizde yapacağınız onarımlar sizi hem sinirsel yönden rahatlatacak hem de gereksiz masraflardan kurtaracaktır. Bilgi ve öğrenme isteğiniz gün geçtikçe artıyor. Fakat buna paralel kişisel hırsınızın da arttığı görülüyor. Tüm sıkıntılara rağmen çevrenizle iyi irtibat kurma istemindesiniz ve çevreye karşı olumlu yaklaşımlarda bulunuyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Çevrenizde çok güçlü biri olarak tanınmanıza rağmen zaman zaman yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Bugün sizi yine öyle bir gün bekliyor. Küçük sorunları büyütme eğiliminiz ağır basabilir. Akşam saatlerinde hareketlilik yaşamanız muhtemel. Olumsuz havanızın dağılması için iyi bir fırsat olabilir. Çok özlediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilir, uzun uzun sohbet edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
AŞK: Karşınızda sizi çılgıncaseven bir partner var. Ama sizinbu durumunuzu istemeyenler deolacak. Mutluluğunuzu başkalarıiçin yıkmaya kalkışmamalısınız.PARA: Bugün elinize çok parageçecek ama sizin tümihtiyaçlarınıza kafi gelmiyor. Birikmişödenekleriniz bugünde sizi zorlayacak. Şansoyunlarına güvenmeye kalkışmayın.SAĞLIK: Sağlık durumunuza bugünlerde özengöstermeniz sizi birçok alanda rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Ay, duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut sunuyor. Sizin yaklaşımlarınızla onun size olan davranışları ara-sında olumlu bir paralellik var. Sevdiğinizin duygularına önem verin. Her zaman sıcak ve canlı ifade tarzınız bugün ciddiyete dönüşebilr. Çevrenizde çok sevilen bir kişisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Burcunuzda gezinen Ay sizi kararlı ve dikkat çekici kılıyor. Kendinizi yenileme arzusu içinde bulacaksınız. Ancak aşmanız gereken bazı engeller var. Yeni başlangıçlarınız tüm hızı ile sürerken, eğitsel çalışmalarınız öncelik kazanıyor. Kişisel olarak bu alanda çok şey yapabilir, destek görebilirsiniz. Ortaklaşa alanda ise size zorlayan ilişkiler gündemde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
İşinizle ilgili konularda bulunduğunuz durumu korumak ve istikrarınızı sürdürmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yeni olan uzak durarak eski işlerinizi tamamlamaya önem vereceksiniz. Daha çok gelişmelere ihtiyatlı yaklaşmanız ve detaylara önem vermeniz ön plana çıkacaktır. Daha çok kuşkucu yaklaşımlarda bulunabilirsiniz ve almanız gereken kararlar konuusnda çelişkilere düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Mütevazi standardınızla harikalar yaratıyorsunuz. Dostlar arasında küçük bir banka gibisiniz, krediniz de sonsuz. Bugünlerde almaya hazırlandığınız bazı kararlar aile içinde bunaltıcı gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Bugünlerde sabırsızlıkla beklediğiniz bir randevunuz ertelenebilir. Bu duruma fazla aldırış etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed