Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Kritik kararlar dönemi olabilir. Yaşantınızı tamamen değiştirebilecek bazı kararlar alabilmenizi sağlayacak fırsatları kullanma ya da bu alanda yeteneklerinizi geliştirme eğiliminiz yüksek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Sizin için en güvenli olan seçenek ne ise onu tercih ediyorsunuz. Eğer profesyonel bir atılım yapmak niyetindeyseniz, bunun artılarını ve eksilerini hesaplarken riski sıfır olarak ele alamazsınız. Bugün sürprizi bol bir davetiniz var. Evinize ve sevdiklerinize yakın olmak istediğiniz bir dönem. Değerlendirip tüm gerginliklerinizi atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Kartınız enerji... Hayal ettiğiniz başarı artık avuçlarınızın içinde gibi. Elinize alacağınız yüksek miktardaki parayı çarçur etmeden yatırım yapmanız öneriliyor. Heyecan dolusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Yeni şeyler öğrenmek, iş birliği yapacağınız insanlarla ilişkilerinizi geliştirmek, bilmediğiniz yerleri görmek ve yeni insanlarla tanışmak için elverişli bir gün. Hayatınıza girecek insanlar kısa sürede önemli bir yer elde edebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Ay burcunuza geçti ve sizi engelleyen koşullar yerini kararlı adımlara bıraktı. Her ne kadar sorumluluklarınız artsa da sizi pek çok konuda öne çıkmaya heveslisiniz. Sosyal çevrenin getirdiği destekler her açıdan gelişiminize yol açacak şekilde ilerleyecek. Yine bu dönem yakınlarla ilişkiler ve ailevi konuların getirdiği yoğun uğraşların üstesinden gelmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
İş yaşamınızda serüvenci bir karakter sergiliyorsunuz. Risk taşıyan düşünceleriniz olabiliyor. Önümüzdeki günlerde bir girişiminizde bazı tereddütleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Bugün para durumunuzda büyük değişiklikler yaşayabilirsiniz . Ailenize bütçenizin bir kısmını önemli bir iş için harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Bugün aldığınız bir haber canınızı sıkabilir. Dostlarınızı iyi seçmeli ve herkese güvenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143682 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed