Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ekim 2015)
Bazı konuları bizzat kendiniz araştırmalı, soruları sorup kendi cevaplarınızı elde etmeli ve kendi sonuçlarınızı bulmalısınız. Bu sayede, olaylar sizi kontrol edeceğine siz olayları kontrol edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ekim 2015)
Kötü ve üzüntülü bir günü geride bıraktınız. Sürekli yanıınızda olan bir dostunuzla konuşuyor sorunlarınızın üzerinden nasıl gelebileceğiize dair planlar yapıyorsunuz. Aklınız oldukça karıştı, ummadığınız insanların sizin hakkınızda yaptığı yorumlar karşısında incindiniz. Yalnız kalmaktan korkuyorsunuz ve hayatınıza yön vermeye henüz hazır değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ekim 2015)
ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ekim 2015)
Arkadaşlarınızla irtibat halinde olmak, destek amaçlı bir araya gelmiş olan kişilerle ortak hare-ket etmek, başkalarına destek sağlamak amaçlı aktivitelerde bulunmak için elverişli bir gün. Bir gruba ait olduğunuzu hissedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ekim 2015)
Bugün duygu ve düşünceleriniz biraz karışabilir. Kardeşlerin ya da yakınların getirdiği sorumluluklar karşısında esnek olmalısınız. Düşüncelerinizde ani değişikliklere itmeniz planlarınızda aksaklıklar yaratacaktır. Eğitim çalışmalarında aldığınız sorumluluklar, artan iletişim sizi hareketli kılarken, sözlerinizde daha özenli olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ekim 2015)
Bugün iş yerinizde bazı fırsatlar elde edeceksiniz. Bu fırsatlar hayatınızı maddi açıdan rahatlatacak nitelikte olacak. Bir ortak çalışma söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ekim 2015)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ekim 2015)
Bugünlerde harcama yapacak durumda değilsiniz. Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız masraflar epeyce belinizi bükecek. Ama hepsinin karşılığını umduğunuz şekilde alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ekim 2015)
Atak ve aceleci davranışlardan kaçınmanızda fayda var. Size gösterilen abartılı ilgide sabırla sonucu beklemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143911 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed