Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (18 Eylül 2014)
Olumlu düşünmeniz olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Kafanızdaki senaryolar için en elverişli seçenekler üzerinde yoğunlaşmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (18 Eylül 2014)
Uzun süredir devam eden karmaşık ruh halinden artık kurtuluyorsunuz. İç huzurunuzu bulmanıza çok az zaman kaldı. Eski gamsız, tasasız günlerinize dönmek üzeresiniz. Büyük bir heyecanının eşiğindesiniz. Almanız gerekecek duygusal riskler bile bu heyecanın karşısında önemini yitirebilir. Önemli değişikliklerin yaşamınızı yeniden şekillendirmesi çok mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (18 Eylül 2014)
AŞK: Bugünlerde partnerinizekarşı gizlediğiniz bazı yalanlarınızortaya çıkabilir ve tartışmalarasebep olabilir. Ciddi kavgalarçıkabilir ancak küslükyaşanmayacak. Alttan almalısınız.PARA: Bugünlerde yatırımyapmayı düşünen Oğlak’lar bu yatırımlarıyapmazlarsa daha hayırlı olur. Özellikle degayrimenkul yatırımı sonrası pişman olabilirsiniz.SAĞLIK: Aldığınız vitaminlere dikkat etmiyorsunuz.Dengesiz beslenme diş eti hastalıkları yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (18 Eylül 2014)
Bugün kalıcı birliktelikler kurmak, mevcut olanların güvenilirliğini hissetmek sizin için ihtiyaç. Bir dostunuzdan birlikte birşeyler yapma, iş ortaklığı etme gibi bir plan gelebilir. Siz de çevrenize bu gözle bakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (18 Eylül 2014)
Bugün evlilik ve ortaklara dair konular öne çıkıyor. Eşinizin durumuyla daha ilgili olabilir, paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Daha koruyucu ve sahiplenici bir tutum içine girebilirsiniz. Ortaklarınız ve destekler konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Esnek ve açık fikirli olmanız işe dair çevrenizi genişletmenizi sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (18 Eylül 2014)
Bir sorununuzda koşulların size sunduğu çözümleri yetersiz bulurken, ilerde tümüyle çözümsüz kalabileceğinizi de düşünmelisiniz. İş hayatında gevşekliğe karşı alerjiniz var. Buna gösterdiğiniz tepki, bazı durumlarda karşı tepkiler doğurabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (18 Eylül 2014)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (18 Eylül 2014)
Bugünlerde umut bağladığını gelişmelerde, bir miktar daha paraya ve biraz daha katılıma ihtiyaç var. Hiç planlamadığınız harcamalarla yüz yüze gelebilirsiniz. Bu sizi endişelendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (18 Eylül 2014)
İyi niyetiniz, konulara dışardan bir yabancı gözüyle bakabilmenizi engelliyor. Fazla karışmamanız gereken bir konuya fazla eğilebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142528 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed