Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Bazı konuları dikte etmek yerine, herkesin fikirlerini alarak hareket edebilirseniz, karşınızdaki kişilerin daha iş birlikçi ve katılımcı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Aksi takdirde, ilerlemek çok kolay olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Yaşadığınız zorlukları aşmanızın tek çözümünün köklü bir değişiklik olduğunu düşünüyorsunuz. Bugün bu değişiklikle ilgili yaptığınız planlara bir yenisini ekleyebilirsiniz. Son yaptığınız plan gerçekleştirmeye en uygun olanı olabilir. Planınızı gerçekleştirirken başlangıçta yaşayacağınız zorluklar gözünüzü korkutuyor ama başka da çarenizin olmadığının farkındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Parasal sorunlarınızı aşmak için ilginç çözümler üretmektesiniz. Oysa yıldızlar bunları onaylamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Aile içinde sabırların sınandığı bir gündesiniz. Sanki kimsenin bir diğerinin zayıflığına ya da hatasına tahammülü yok gibi görülüyor. Oysa unutulmaması gereken şey, sevdikleriniz asıl zor anlarında desteğinizi hak ediyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Yeni kararlar ve yön değişikliği arayışınız ortaklıklara yansıyor. Bu dönem ilişkiler ve ortak konularda çabalarınızı öne çıkarmaya kararlısınız. Ancak sizi duygusal açıdan bağlayan konuları sağduyulu karşılamanız gerekecek. Yeni önerileri değerlendirmek ve başkalarından destek aramanız için yapıcı adımlar atmalısınız. Bu konudaki engelleri aşmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Enerjinizin önemli bir kısmınız işinizle ilgili konulara kanalize edeceksiniz. Karşınıza bazı zorluklar ve sorunlar çıkacaktır. Bu sorunlar göründüğü kadar büyük olmamasına rağmen canınızın sıkılmasına neden olabilir. Gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir ve bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ancak bunlar kararlı davranışlar sergilemeniz durumunda geçici sorunlar olacaktır. İki ayrı konuyu düşünebilir yada iki ayrı konu arasında kalabilirsiniz. Önünüzde bir çok alternatif olacaktır ve önemli olan sizin bunları fark edebilmeniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Bugün daha çok bütçenizi dengelemeye önem vereceksiniz ancak bunu başarmanız kolay olmayabilir. Hesapta olmayan bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz durumunda verimli sonuçlara ulaşabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143265 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed