Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (26 Temmuz 2014)
Bazı tekliflerin yenilenmesi gerekebilir. Sizden duygusal, fiziksel veya maddi çıkar elde etmek isteyen kişilere inanmamalı, olayları farklı gözle görmeye çalışmalısınız. Zarafetinizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (26 Temmuz 2014)
Bir mutlaklık şeklinde ele aldığınız konular, aceleci davranışları getiriyor. Bu tavır, koşullarınızın bazılarını yeterince değerlendiremediğinizi düşündürebilir. Bugünlerde, uzun süreli barındırdığınız birçok kaygı ortadan kalkacak. Mutlu haberleriniz var. Sizinle ilgili iyi şeyler düşünen insanlarla tanışmalarınız ve verimli beraberlikleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (26 Temmuz 2014)
AŞK: Kalbiniz tüm sevgilere vedostluklara açık. Buna rağmenaşk konusunda kalbiniziboşaltmışsınız adeta. Sevmek vesevilmek en doğal hakkınız.PARA: Mali durumunuz oldukçacömert davranıyor size.Yapacağınız iş anlaşmaları yeni kazanç kapılarısağlayacak. Ama bu kadar savurgan olmayın.SAĞLIK: Çok çalışmaktan ve beyninizi fazlayormaktan ufak tefek unutkanlıklar hayatınızdarol alabilir. Bunlar iyileşilmesi kolay durumlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (26 Temmuz 2014)
Günün çoğunluğunda olayların kontrolü sadece sizin iki dudağınız arasından çıkacak sözlere bağlı olmayacak ne yazık ki. Mutlaka her şeyi kontrol edeceğim diye diretmek yerine biraz da akışa bırak ıvermeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (26 Temmuz 2014)
Bugün rakipler ve denge konuları öne çıkıyor. Mahkemeler veya miras konuları gibi tartışmalı konularda uzlaşma sağlayabilirsiniz. Haklarınızı koruyarak sorunları çözüme kavuşturma fırsatları çıkabilir. Dengeleri gözetecek, anlayışlı tavırlar sizin için daha kazançlı olacak. Rakiplerinizin hareketlerini gözden kaçırmayın. Karar verirken faydalı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (26 Temmuz 2014)
İş yaşamınızda oldukça yoğun olacağınız ve çalışmalarınızı kararlılıkla devam ettireceğiniz bir gündesiniz. Bugün düşüncelerinizi belli bir noktaya toplamanız ve yeni kararlar vermeniz zor olacaktır. Olayları istediğiniz gibi görmeye çalışabilirsiniz ve bazı endişeler içine girebilirsiniz. Enerji düzeyiniz son derece iyi olacaktır ve bazı planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz ancak ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Bazı gelişmeler sizi strese sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (26 Temmuz 2014)
Yıldızlar aşk hayatınızı parlatıyor. Sevgilinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. İş yerinde sizin dışınızda gelişen olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (26 Temmuz 2014)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileğiniz bir gündesiniz ve beklentilerinizde aksaklıklar ortaya çıkabilir. Harcamalarınızda dikkatli olacaksınız ve uzun vadeli planlar yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (26 Temmuz 2014)
Yeni bazı düşüncelerle, eski planlarınız arasında çelişkilere düşebilirsiniz. Olaylara tarafsız bakmaya çalışmalı ve daha esnek stratejiler belirlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141964 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed