Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Aslında, size zeki yollar ve seçenekler sunan kişilerin sizi eleştirdiğiniz düşünebilirsiniz. Bütün işler tamamlandığında kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Size güvenen kişilerin iş dışında bazı işlerde de iş birliği yapmasını sağlamanız gerekebilir. Organize ve hazırlıklı olmak yoğun iş temponuzda size yardım edecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Temmuz 2014)
Mutsuz biri imajı, etrafınızda gelişecek olayları size karşı geliştirebilir. Sarsıldığını düşündüğünüz bir ilişkinizde her şey yerli yerinde duruyor, rahat olun. Çevrenizdeki oldukça iddialı yeni insanlar hakkında yapacağınız isabetli tahliller, sonradan karşılaşabileceğiniz sıkıntıların önünü kesebilir. İş ve sosyal yaşamınızda bugünlerde yersiz kuruntulardan korunmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Kartınız Kaynak... Mali yönden şanslı bir evredesiniz. Hayatınızla ilgili verdiğiniz kararlar işinize de yansıyor. Kısaca bereketli olmanız diğer insanlara da fayda getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Partnerinizle aranızda diğer herşeyi unutturacak güzellikte bir etkileşim olacak bugün. Anlayış, hoşgörü, yakınlaşma ve gerekiyorsa da bağışlama için gayet uygun bir gün olacak. Bırakın kontrol bugün biraz da onda olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Evliliğinizle ilgili hoş gelişmeler olabilir. Paylaşımlarınızın artacağı sevgi bağınızın güçleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz çok etkili olabilir. Öte yandan iş yerinde sözleşmeler ve anlaşmalara dair hareketlilik yaşayabilirsiniz. Toleranslı olmak hedeflerinize ulaşma noktasında yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Temmuz 2014)
Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. İşinzile ilgili konularda yeni girişimlerde bulunmak için uygun etkiler altında olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Temmuz 2014)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden çeşitli harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişiyi ilgilendiren konularda masraflarınız olabilir. Yatırımlarınızda risklere girmeye eğilimli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Temmuz 2014)
Duygusal olarak yoğun heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve ilginç bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aşırı ısrarcı tutumlardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141945 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed