Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Belli konulara beklenmedik çözümler üretebilirsiniz. Beklediğiniz çözüm ve yanıtlar tam da bıkmak üzereyken aklınıza gelecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Sizin adınızın da karıştırıldığı bir söylentinin kulağınıza gelmesi sizi kızdırabilir. Bu söylentilerin arkasında sizi çok şaşırtacak amaçlar göreceksiniz. Yakın bir arkadaşınızın bunalımları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma, dertlerini kısmen de olsa paylaşma niyetiniz ise sonuçsuz kalıyor. Arkadaşınızın bu kapalılığını bugünlerde çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Kartınız Yıldız... İnatla kendi becerinizi ve kendi gücünüzü kanıtlamak için uğraşıyorsunuz. Bu kadar ısrarcı olmayın. İş konusunda zor anlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Bugün huzurlu zaman yaratabilmek için en çok kendi dinginli-ğinize ihtiyaç var. Dengeleyici ve mutluluk yaratan bir ruh hali için başkalarının size vaat ettiği bir şeylere ihtiyaç duymuyorsunuz. Yani her şey sizde bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Sizi zorlayan etkiler gün ortasından sonra dağılmakta. Şimdiden planlı hareket etmeli, kişisel konularınızı ve kararlarınızı gözden geçirmelisiniz. Ay burcunuzda ilerlediğinde yapacak çok şey bulacaksınız. Öncelikli olan eğitim çalışmalarınızı akıcı ilerletebilirsiniz. Aynı zamanda iş ve duygusal hayatınız arasında denge kurmanız gerek. Zira ilişkilerde zorlayıcı bir gün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Bir öğle yemeği teklifi alabilirsiniz. Değerlendirmenizde fayda var. Şimdi bir yararı olmasa da, ilerde yararını göreceğiniz bir görüşme olabilir. IŞ arkadaşlarınızdan biri canınızı sıkabilir. Söylediklerini duymazdan gelin. İş arayanlar için olumlu bir gün olabilir. Ummadığınız bir iş olanağı ayağınıza gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Sevgilinizin arada bir sergilediği hırçın davranışlar sizi teslim almış gibi. Ona duyduğunuz büyük kızgınlığın yanında, garip bir şekilde çekiciliğinin arttığını da hissediyorsunuz. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Kazancınız sizin elinizde. İşlere sarıldığınız ölçüde paralanıyorsunuz. Yalnız paranın sizdeki anlamı bazı düzenlemeler istiyor. Parayı, günlük yaşamın karşılığı olarak sınırlamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Önceden yapmış olduğunuz bir hatayı yinelemek üzeresiniz. Karar almadan önce iki kez düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143820 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed