Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2014)
Olası problemler yaratabileceğini ya da riskleri veya tehlikeleri olduğunu düşündüğünüz plan veya programların peşinden gitmekten sakınmanızda fayda var. Bu alanda kadere güvenerek hareket etmek doğru olmayabilir.
   (1/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Kasım 2014)
Bugün gayet aktif ve dinamiksiniz. Disiplini elden bırakmayı düşünmüyorsunuz. Varmak istediğiniz yolda epeyce ilerlediğinizin farkındasınız. Yakınlarınıza gösterdiğiniz ilgi ve sevgi biraz baskıcı bir hal almaya başladı. Onların kişiliklerine saygı gösterdiğiniz anda ikili ilişkilerinizde kusursuz olacak. İşinizle ilgili kısa bir yolculuk yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2014)
Kartınız Ölüm... Yalnızlık ve dinginlik, geçmişi kapatmak, yeni sayfalar açmak prensiplerinizden ödün vermemek gibi birçok eğiliminiz var. Bu konuda aileniz tepkili.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2014)
Para meseleleri bugün biraz can sıkıcı. Maddi konulardan dolayı bazı kırgınlıklar yaşanabilir. Bu konuda aşırı tepki vermektense işin aslını öğrenmeye çalışın. Senin benim ayrımına girmeden önce dinleyip anlamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2014)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Kasım 2014)
İş hayatınız her zaman ki gibi düzenli ve programlı devam edecek ama iş tecrübesi olmayan acemi birinin yaptığı hata da sizi zorlayacak. Yapılan bu hata sizin üstünüze kalacak. Suçunuz olmadığı halde amirlerinizden uyarı alacaksınız. Bu olumsuz gelişmeyi fazla kafanıza takmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2014)
Özel hayatınızla ilgili içinizde yaşadığınız ve açığa çıkarmadığınız bir problem, kendinize sakladıkça takıntı haline geliyor. Partnerinizin de problemi bilmesinde yarar olacak. Bu ortaklık sizi rahatlatabilir. Bir iki gündür sinirleriniz biraz gergin. Bu gerginlik size yanlış işler yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Kasım 2014)
Bugün maddi olanakları güçlü tanınmış birinden destek ve yardım alacaksınız. Bu sayede kendinizi güvende ve rahat hissedeceksiniz. Özellikle yurt dışı bağlantılarınızdan önemli haberler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Kasım 2014)
Çevrenizdekileri etkiliyor onlara isteklerinizi yaptırabiliyorsunuz. Yalnız davranışlarınızı denetleyin ve yanlış anlaşılmalara meydan vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142812 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed