Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Bugünlerde, kariyerinizi ve iş hayatınızı ilgilendiren hızlı gelişmelerle uğraşmanız gerekebilir. İşiniz ve eviniz arasında kalabilirsiniz. Yeni işler ve projeler söz konusu olabilir. Ancak, hiçbir konuda risk almamalı ve ani hareketlerden kaçınmaısınız.
   (3/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (17 Nisan 2014)
Bugün dikkatinizi kariyerinize ve toplum içindeki statünüze yönelttiniz. Partneriniz de bu konuda kendine büyük sorumlulukların düştüğünün farkında ve size yardımcı olmak için elinden geleni yapacak. Bu yüzden kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Özgüveninizi yeniden kazanmanız için size böyle bir amaç gerekiyordu. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (17 Nisan 2014)
Aklınızı biraz serbest bırakmalısınız. Bazen varmanız gerekenden alakasız sonuçlar bulabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (17 Nisan 2014)
Bir arkadaşınızla aranıza anlaşmazlık nedenli mesafe girebilir. Ne kadar anlatsanız da sanki arada sesinizin duyulmasına engel olan şeyler var gibi gelebilir. Kaybetmek istemiyorsanız sabırla ve saygıyla anlatmaya devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Sosyal konularda hareketlilik yaşamaya devam ediyorsunuz. Etkileri geniş ölçekli işlerle ilgilenebilirsiniz. Yalnız bu görevler bir hayli yorucu ve zor olabilir. İşle ilgili konularda güzel gelişmeler var. En önemlisi tabi ki işten gelen paralar konusu olacak. Gelecek projeleriniz için şimdiden alacağınız destekler söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (17 Nisan 2014)
Meslek yaşamınızda kendinizi ispatlamak zorunda değilsiniz. İşe yatkınlığınız ve enerjiniz ile zaten başarılı bir çalışma ortaya koyuyorsunuz. Biraz da özel hayatınızla ilgilenerek daha dengeli yaşamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (17 Nisan 2014)
Karşı cinsten yeni biri ile duygusal birlikteliğe başlayabilirsiniz. Kararlı tavrınız aşk hayatınızın düzene girmesinde büyük rol oynayacak. İş yerinde önceden yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Bu olay önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (17 Nisan 2014)
Yaptığınız yatırımların maddi karşılığını henüz alabilmiş değilsiniz. Bu yatırımları yapmanız konusunda size fikir veren dostlarınıza çok kızıyorsunuz. Bundan sonra parasal konularda sadece kendi fikirlerinize güvenmek gibi bir karar aldınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (17 Nisan 2014)
Ailenizle büyüklerinizle artık sık sık görüşemiyorsunuz. Onları özlediniz onlarda sizi. Arayıp sormanızda fayda var. Yoksa size kırılabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140632 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed