Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2017)
Mücadele edenler her zaman kazanamamıştır. Fakat kazananlar daima mücadele etmiştir. Hiçbir zaman vazgeçme, mücadeleye devam et.
   (5/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Aralık 2017)
Bugünlerde ailenize düşkünlüğünüzün artması, duygusal bir ihtiyaca cevap verdiği gibi, aile içindeki bazı geçimsizlikleri de ortadan kaldırabilir. Samimi davranışlarınızla dost çevrenize güven veriyorsunuz. Prensiplerinize bağlılığınız, kimi zaman zor bir insan da yapabiliyor sizi. Bazı kararlarınızı o kadar da ince eleyip sık dokumanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2017)
Kabınıza sığamıyorsunuz. Hareketlisiniz ve işinizde de oldukça başarılısınız. Aşk hayatınızda bir takım problemler var ve bu zihninizi meşgul ediyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2017)
Uzun bir çalışma döneminin ardından nihayet yeni kurmak istediğiniz iş için sona yaklaştınız. Yapacağınız anlaşmalar ve vereceğiniz güven ileride size başarıyı getirecektir. Sevdiğinizin kalbini kazanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2017)
Hayata daha sorumlu gözlerle bakıyor, işle ilgili önemli yolculuklar planlıyorsunuz. Sizin için yorucu olacak organizasyonlar devreye girerken, hayata bakışınızda esnek olmanız gerek. Yeni görüşler kazanabileceğiniz ilişkilere de önem vermelisiniz. Farklı olana yakınlaşırken, başkalarının tecrübelerine güvenerek hareket edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Aralık 2017)
Bugün iş yerinizde amirlerinize kafa tutmaktan çekinmeyeceksiniz. Fikirlerinizi ve en şaşırtıcı teklifleri hiç çekinmeden ortaya dökeceksiniz. Bugün iş yerinizde daha faal çalışmalar yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2017)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Aralık 2017)
Beklediğiniz haberler, özellikle para konularını içeriyorsa sizi sürüncemede bırakabilir. Her zamanki sabrınızı kullanmalısınız. Akşam saatleri daha rahat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Aralık 2017)
Daha çaplı ilişkilere yönelme niyetlerinizde, biraz hatalı bir kavşaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143935 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed