Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Haftaya başlarken evinizi, ailenizi ilgilendiren parasal konularda bazı problemler yaşanabilir veya maddi açıdan bazı zorluklar dikkat gerektirebilir. Ufak tefek kazalara ve gergin kişilere de dikkat edilmeli.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Nisan 2014)
Aile içi ilişkilerinizde olayların gelişimi tam istediğiniz gibi olacak. Bugün bir süredir düşündüğünüz ve gerçekleşmesi zor görünen bir konuda sürpriz bir gelişme yaşayacaksınız. Pek çok konuda düşüncelerinizin berraklaştığını göreceksiniz. Arzu ettiklerinizle değil, elde ettiklerinizle yaşarsanız mutlu olacağınızı nihayet öğrendiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz arkadaşlarınız ile görüşebilir onlarla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Nisan 2014)
Güçlü egonuz yüzünden romantizmi unuttunuz. Sürekli sevdiğiniz kişi sizin eleştiri oklarınıza hedef oluyor. Herkese meydan okuyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Nisan 2014)
Eşinize ve sevdiklerinize karşı tutumunuzda kontrollü davranmanız gereken bir gün. Tepki göstereceğiniz durumlar yaşanabilir. Ancak hızlı karar verip sonradan bunu değiştirmektense düşünüp tartmak en doğrusu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Fiziksel görünümünüz, sağlığınız açıdan yeni başlangıçlar yapmaya hazırsınız. Görünüşünüz ve sağlığınızla daha ilgili ve sorumluluk sahibi davranma eğilimindesiniz. Geleceğe dair düşüncelerinizde maddi olduğu kadar manevi anlamda da yenilenme ihtiyacı duyabilirsiniz. Sorumluluklarınız ve kendinizle ilgili işlerde dalgalanmalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Nisan 2014)
İş hayatınızda her zamanki dürüst, çalışkan tutumunuzla göz doldurmaya devam edeceksiniz. Özellikle iş arkadaşlarınız sizi çok taktir edecekler. İş yerinizdeki bu olumlu davranışlarınız amirleriniz tarafından fark edeiliyor. Kısa zaman sonra bir terfi yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Nisan 2014)
Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Nisan 2014)
Parasal konulardaki gelişmeler huzurunuzu kaçırabilir. Bu arada ani harcamalar ya da alabileceğiniz haberler cüzdanınızı zorlayabilir. Daha gerçekçi olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Nisan 2014)
Çok fazla çalışıyor yoruluyorsunuz. Çalışma temponuzu yüksek tutarak sağlığınızı etkilememeye dikkat edin. Maddi konularda biraz daha hassas olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed