Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (28 Ağustos 2014)
Herkesin biraz gergin olabileceği bir iki günlük süreçteyiz. Dolayısıyla yardım amaçlı dahi olsa başkalarının işlerine karışmamakta veya çok fazla inatlaşmamakta fayda var.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (28 Ağustos 2014)
Yakın bir zamanda gönlünüzü hoş edecek yeni tanışmalar içine girebilirsiniz. Bazı konulardaki statükoculuğunuz, bu tanışmalarla sizi terk edecek. Şu sıralar akraba türü yakınlıklarda kulağınıza gelecek duyumların etkisi altında kalmamanız gerekiyor. Bazı abartılar, kişiliğinizdeki duygusallığa yönelik. Kolay dolduruşa gelen imajınızı yıkmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (28 Ağustos 2014)
AŞK: Partnerinizin size karşıtutumu değişmediği sürece sizmutlu olmayacaksınız çünküsiz kendinizi değiştirmeyecekkadar inatçısınız. ayrıca bir okadar da sabırlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (28 Ağustos 2014)
Bugün içinde bulunduğunuz topluluğun kuralları, iş yerinin gereklilikleri sizi biraz yorabilir. Uyum göstermek ayrı, gerçekten inanarak bir şeyi yapabilmek ayrı. İkisi arasındaki farklılıkları n yorucu olduğunu görmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (28 Ağustos 2014)
İş ve kariyer konuları öne çıkıyor. Kariyeriniz açısından önemsediğiniz bazı işlerinizde yeni gelişmeler olabilir. Önemli bir sunumu gerçekleştirme veya şirket içi bir değerlendirmeden dikkat çeken bir sonuç alma ihtimaliniz yüksek gözüküyor. Gün içinde anneye dair meselelerde hareketlilik yaşayabilirsiniz. Daha anlayışlı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (28 Ağustos 2014)
Mesleki bilginizi arttırma çabalarınız, iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayacak. Karizmatik biri olarak görülmeniz, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor size.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (28 Ağustos 2014)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (28 Ağustos 2014)
Ek işlerinize ayırdığınız zaman, işyerinizde her haliyle belli olup göze batıyor. Yeni, yeni para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, bazı rahatsızlıkları kaçınılmaz hale getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (28 Ağustos 2014)
Çünkü uzun zamandır dikkatinizi tek bir konuya odaklamış durumdasınız. Bundan kurtulmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142342 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed