Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkileriniz, grup aktiviteleri önümüzdeki 6 haftalık süreçte ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde esnek olmayı başarırsanız keyifli bir süreç ve yeni sosyal çevreler sizi bekliyor olacak. Ancak, esnek olmayı başaramayanlar ilişkilerinde ufak tefek sorunlar yaşayabilirler.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (28 Temmuz 2014)
Sabah saatleri bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Güne keyifsiz bir başlangıç yapacaksınız ancak akşam saatlerinden sonra keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olabilir. Çevrenizdeki insanları ikna etmek zorunda kalabilirsiniz ve gelişmeler keyfinizi kaçırabilir. Alacağınız kararlar konusunda çok dikkatli olmalısınız,mantık hataları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (28 Temmuz 2014)
AŞK: Duygusal olarak geçmişgünlerde çok fazla gözyaşıdöktünüz. Ardınıza bilebakmadan yenilik yapmanız artıksizin için daha hayırlı.Korkularınızı yenmelisiniz.PARA: Yeni bir şeyler öğrenerekeksik yönlerinizi tamamlamalısınız. Üstlerinizinsizden çok fazla performans beklemesi doğal.SAĞLIK: Tüm enerjik ve cesur tutumunuzunyanında dikkatsiz hareketler yapabilirsiniz. Budurumda birden enerji kaybı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Bugün karşınızdaki kişilere karşı takınacağınız suçlayıcı tavırlar dönüp dolaşıp yine sizi bulabilir. Gerginliği azaltmak yerine başka şekilde karşı tarafa yansıtmak çok keyifli ve huzurlu geçebilecek bir günün önünü kesecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Daha esnek, daha akılcı olmanız gereken durumlar var. İşlerinizde ödemeler ve alacaklar konusu hareketli gözüküyor. Finansal alanlarda değişim teması öne çıkabilir. Daha girişken olacaksınız. Parasal imkanlarınızı genişletmeyi düşünebilir, bu yönde bazı görüşmeler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (28 Temmuz 2014)
Para ve şöhrete olan hırsınız iş hayatınızda ulaşmak istediğiniz noktayı engelleyebilir. Biraz daha sakin ve sistematik adımlarla ilerlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (28 Temmuz 2014)
Ciddi bir parasal karmaşaya girdiniz ve harcamalarınızı ayarlayamıyorsunuz. Buna bir düzen vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (28 Temmuz 2014)
Bugün gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmayacaktır. Sabırlı davranmaya çalışmalı ve atacağınız adımların kalıcı olmasına özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141982 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed