Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Aslında, size zeki yollar ve seçenekler sunan kişilerin sizi eleştirdiğiniz düşünebilirsiniz. Bütün işler tamamlandığında kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Size güvenen kişilerin iş dışında bazı işlerde de iş birliği yapmasını sağlamanız gerekebilir. Organize ve hazırlıklı olmak yoğun iş temponuzda size yardım edecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Temmuz 2014)
İlerleyen saatlerde edineceğiniz bazı bilgiler, yakın ilginizi isteyecek. Bilinçli yaklaşımlar gerektiren tartışmalara girebilirsiniz. Net, kararlı tavırlarla kazançlı çıkacaksınız. İçinden çıktığınız yorucu, yoğun tempo sizi hayli yormuş görünüyor. Birkaç gündür süregelen bitkinlik hissiniz, sizi başka nedenler aramaya yöneltip boşuna kaygılandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Kartınız Sessizlik... Her şeyi olduğu gibi zamanı da hızlı tüketmeye çalışmayın. Kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz ama bazı değişimler olacak ki iyiyi kötüyü ayırt edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Partnerinizle aranızda diğer herşeyi unutturacak güzellikte bir etkileşim olacak bugün. Anlayış, hoşgörü, yakınlaşma ve gerekiyorsa da bağışlama için gayet uygun bir gün olacak. Bırakın kontrol bugün biraz da onda olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Evliliğinizle ilgili hoş gelişmeler olabilir. Paylaşımlarınızın artacağı sevgi bağınızın güçleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz çok etkili olabilir. Öte yandan iş yerinde sözleşmeler ve anlaşmalara dair hareketlilik yaşayabilirsiniz. Toleranslı olmak hedeflerinize ulaşma noktasında yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Temmuz 2014)
Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. İşinzile ilgili konularda yeni girişimlerde bulunmak için uygun etkiler altında olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Temmuz 2014)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden çeşitli harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişiyi ilgilendiren konularda masraflarınız olabilir. Yatırımlarınızda risklere girmeye eğilimli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Temmuz 2014)
Duygusal olarak yoğun heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve ilginç bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aşırı ısrarcı tutumlardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141950 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed