Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Maddi konularınız sizi ikili ilişkilerde bazı çatışmalara yöneltebilir. Partnerinizin finansal durumu ilişkinize olumsuz bir biçimde yansıyabilir. Bu durumu daha anlayışlı karşılamalı,empati yeteneğinizi yükseltip olaylara karşı taraftan bakmalısınız.Olaylarda sorun odaklı olmak yerine çözüm odaklı olmanız size bambaşka kapıların anahtarını sunacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Özgüveniniz aceleciğinizle birleşince, size yönelik eleştirileri dinlemeye ne gerek ne de zaman kalıyor. Bugün yaşayacağınız çok küçük bir tartışmada bu yüzden biraz ukala bulunacaksınız. Yakınlarda uzun bir yolculuğunuz var. Bir arkadaş daveti bu. Gidecek ve ne yerden ne orada tanıdığınız insanlardan hoşlanmayıp çabuk döneceksiniz. Uzun zamandır bir özlem çekiyorsunuz. Kavuşma yakın görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Kendi benliğinizi unutmuş, başka benliğe bürünmüşsünüz. Özünüze dönmenizde yarar var. Aksi takdirde insanlarda yanlış izlenim bırakacaksınız. İş arkadaşlarınız sizden yana oldukça huzursuz. Bunun için kendinizi biraz daha sorgulayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Verdiğiniz ya da aldığınız bir eğitim, hukuki bir konu veya uluslararası bir meseleniz varsa, bugün kendinizi savunma ihtiyacı hissedeceğiniz olaylar yaşanabilir. Üzerinde çalıştığınız konuda titiz olacağınız bir gün. Bu durum azminizle de birleşince çevrenizde konuşulacak işler ortaya çıkaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Maddi konular ve yeni kazançlar üzerinde durmaktasınız. Bugün iş hayatına yönelik çabalarınız size akıcı gelirler getirecektir. Daha sıkı çalışmanız hatta yorulmanızı gerektiren gelişmeler olabilir. Medya ya da gruplardan gelecek yeni kaynaklar ile rahatlık yaşayabilirsiniz. Ödenmesi gereken borçlarınızı yeniden tanzim etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Başarınızın karşılığını hem maddi hem manevi olarak görüyorsunuzİş yerinizdeki ufak tefek pürüzlerin sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Taraf olmaktan özellikle kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Siz yaşadığınız ilişkiyi bitirseniz de, o yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Çevrenizden bu konuda destek istiyor, fakat sizi yolunuzdan döndüremeyecek gibi. İş yerinde yaşadığınız ortam sinirlerinizi bozuyor. Bugün şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Geliriniz belli olmasına rağmen, sanki bir yerlerden fazladan para gelecekmiş gibi gönül rahatlığı içinde harcamaya devam etmemelisiniz. Para konusunda aşırı iyimsersiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Bugün ailenizle ilgili çıkabilecek sorunlarda soğukkanlı olun ve evinizi ihmal etmemeye çalışın. Kafanızdaki bazı sorunları kolay çözemeyebilirsiniz ve bu konuda kendinize zaman tanımalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144506 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed