Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Bu haftadan itibaren ilişkilerinize daha fazla önem vermeye başlayabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren, bazı işler yoluna girmeye başlayabilir ve sıkıntılarınız hafifleyebilir. İnsanlar istikrarınızın, enerjinizin ve gücünüzün farkındalar. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler, bilişim, medya, seyahat veya hukuk başlıklı konularda değişik teklifler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta meydana gelen Yay burcundaki dolunayın olumsuz ve haftanın olumlu etkilerini haftalık yazımda ele aldım. Astroloji sayfalarımızdaki makalemin bulunduğu yerden veya Hürriyet sosyalde yazarlar bölümündeki sayfamdan uzun ve detaylı şekilde okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Yüksek öğrenim gören ve uzun yolculuklar düşünenler için ani ve güzel fırsatlaroluşabilir. Yeni ve ilginç olan her şeye karşı motivasyonunuz artıyor. Felsefi düşüncelere ağırlık verebilir, kültürel gezilere çıkabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olacağı bir gün. Gizli ihtiyaçlarınızı keşfedebilir, kendinizle ilgili önemli çıkış noktaları bulabilirsiniz. Tanıyacağınız yeni bir kimsenin davranışlarından etkilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
AŞK: Sevdiğinize karşı önemli biriolduğunuzu kanıtlamayaçalışıyorsunuz. Bu konuda onuçok fazla zorlamayın. Zaten o siziönemsiyor ve birlikteliğinisürdürüyor. Israrcı olmayın.PARA: Yeni bir iş alanında öncüdavranarak geniş bir alana yayılacaksınız. Bukonuda en dikkat çeken yönünüz ise hayırişlerinde bulunmanız. Liderliğinizi göstereceksiniz.SAĞLIK: Bu kadar hırslı ve azimli olmanızkalbinizi yormaya başladı. Sakin kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Maddi konularda sizi zorlayacak hele ki işin içinde bir ortaklık söz konusu ise zıtlaşmalara neden olabilecek gelişmeler yaşanabi-lir dolunayla birlikte. Size ait olanı kaptırmama ve hakkınızı koruma telaşına düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Sizin için yorucu bir hafta başlıyor. Gün içinde çok çalışmanıza rağmen yine de mesaiye kalabilirsiniz. Diğer çalışanların aynı gayreti göstermemesi canınızı sıkabilir. Bunu hiç çekinmeden dile getirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Değişik meseleler ve işler bugün size çok hareketli bir gün geçirtecek. Serinkanlı ve sabırlı davranmayı başarabildiğiniz oranda başarılı ve karlı çıkacaksınız. İlişkinizde daha gerçekçi ve iyimser olarak ideallerinize ulaşmanız mümkün. İş hayatınızda bazı olumlu değişiklikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Tamamen saplantılı bir eleştirme arzusundan kaynaklanan düşüncelerden etkilenmemelisiniz. Çevrenizden bazı kişilerin sizin parayla ilişkinizi eleştirel bir biçimde dillendirmesi sizi fazla üzmemeli..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Önemli bir konuda yeniden düşünmeniz gerekebilir. Konuyla ilgili birtakım kararlarınızı bir süre ertelemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed