Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün aileniz ile olan bağlarınızda bazı sorumlulukları üstlenmeniz gerekebilir. Ancak ne yaparsanız yapın onlar tarafından mutlaka bir eleştiriye maruz kalmak sizleri bugün çileden çıkartabilir. Hatta ipleri koparma noktasına bile gelebilirsiniz. Bu konuda öfkenize hakim olabilirseniz bazı konularda sizin de hata yapabileceğinizi rahatlıkla görebilirsiniz.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün beklemediğiniz gelişmelere maruz kalabilirsiniz. Alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandırabilir ve harekete geçirebilir. Gün içinde sinirlenmenize yol açacak bazı olaylarla karşılaşabilir ve bu olaylara karşı vermeniz gereken tepkileri veremeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile büyükleriniz ile bir araya gelmeniz ve onlarla bazı konular hakkında konuşmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Aşk hayatınızdaki sorunlardan kurtulamamanız canınızı sıkıyor. İşinizdeki başarı sizi mutlu ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Karmaşık duygularınızdan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İşteki başarılarınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Paraya ihtiyacı olan bir yakınınıza mutlaka yardım etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Hareketli ve sürprizlerle dolu bir gün geçirebilirsiniz. İş arkadaşlarınız veya komşularınızla ilgili gelişmeler olabilir. Sempatik ve anlayışlı yaklaşımlarınız paylaşımlarınızın artmasına sebep olacak. Sözleşmeler ve anlaşmalara dair yeni kararlar, yeni durumlar olma ihtimali var. Koşulları iyi araştırmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2018)
Mükemmel denilebilecek bir ortam içinde mutlu görünüyorsunuz. Yetkin insanlarla iş paylaşımı her şeyi kolaylaştırıyor. İşle ilgili sohbetlerinizde, çevrenizdeki bazı özellikler övgüyle söz edilmeyi hakkediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2018)
Maddi konularda son derece başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve olankalarınızı sonuna kadar değerlendirmeye çalışacaksınız. Özellikle parayı yönetme konusunda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün alkolden uzak durmalısınız. Etkilenebileceğiniz bir gündesiniz. Ailenizden birilerinden gelecek bir haber var. Bu haberin doğruluğundan emin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144524 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed