Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugünlerde sizden gizlenen bazı gerçeklerle yüzleşmeniz gereken durum ve olayları yaşayabilir, size karşı takılan maskeleri görebilirsiniz. Ticaretle ilgili konularda ise beraber çalıştığınız arkadaşlarınız ve proje arkadaşlarınızla olan iletişim şekliniz baskı ve agresyon içerebilir. Yine karşı taraftan da bu şekilde bir yaklaşım görebilirsiniz. Bunlara karşı temkinli ve dikkatli olmanız gerekecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline gelebilir. İyimsersiniz. Bunun yanında panikçi özellikler de barındırıyorsunuz. Ama bu çelişik durum, çevrenizi olumsuz etkilemiyor. İlerleyen saatlerde öğreneceğiniz bir şey, sizi biraz düşündürecek. Bununla ilgili bol görüşmeli bir akşam geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
YENİ bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Parasal konularınızın çözümü, akıllıca vereceğiniz kararlarınıza bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Sizi kısıtlayıcı tavır ve ültimatomlar işinizdeki perfonmansınızı düşürebilir. Bu konudaki rahatsızlığınızı amirlerinize ileterek bu sorunu aşabilirsiniz. Sıra dışı bir ilişki körelmiş duygularınızı canlandırabilir. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için beslenmenize dikkat edin, spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugünlerde oldukça hareketli ve girişkensiniz. Zihinsel açıdan sizi canlı tutan eğitim konuları yanında, kardeşlerle ilişkiler ön planda olacak. Onlarla ilgili yeni bir konu üzerinde çalışabilirsiniz. İletişim ve yeni haberlerin hayatınız üzerindeki etkisi artmakta. Karşınıza çıkan konuların üzerinden değişik projeler üreterek verimli sonuçlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2018)
İş yerinizin size ihtiyacı var. Ama bu tam bir iş güvenliği anlamı taşımıyor. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu bilmeniz sizi rahat davranışlar içine sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Parayla ilişkiniz nedeniyle eleştiriliyorsunuz. Kendiniz için harcamadığınız gibi başkaları için de harcamaktan kaçınıyorsunuz. Bugün istemediğiniz halde harcama yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Size sıkıntı veren zaaflı yaklaşımlar kısa ömürlü. Bazı şeyleri kafanıza taktığınız ölçüde geliştiriyor ve yapay sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144512 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed