Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Maddi konularda şanslı bir gününüzdesiniz. Ummadığınız yerlerden para gelebilir ve kendinize veya sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. İşinizde her zamankinden daha istekli çalışacak ve kafanıza taktığınız konuları başaracaksınız. Bugün, tekrar gündeme gelecek bir konu fazladan yorulmanızı gerektirebilir ancak bu sayede durumunuz çok daha mükemmel olabilir. Duygusal ilişkilerinizde durgun bir dönem geçirmekle birlikte yine de mutluluğu yakalayabilirsiniz. Yalnız, sevdiğiniz kişiye kıskançlık göstermekten veya onu sürekli eleştirmekten kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Şanslı bir gününüzdesiniz. Bugün genel olarak keyifli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizin gerçekleşmiş olması ve endişelerinizin yersizliği sebebiyle moraliniz yüksek olacak. Gün içinde kendinizi çoğu zaman keyifli hissedeceksiniz. Bugün fiziksel görünümünüzde bir değişiklik yapmayı düşünebilir ve bu konuda dostlarınızın fikrini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Gökyüzünde yıldızların çoğu Başak burcunda olduğu için enerjiniz doruk noktaya ulaştı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Bugün insanlarla iletişim halindeyken mümkün olduğunca açık ve net cümleler kurmaya, eğer talep edeceğiniz bir şey varsa da ima etmeden, soru işaretine yer bırakmayacak biçimde konuşmaya ihtiyaç var. Sözlerinize cesaret katın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Bugün gizlilik konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sizden saklanan konuları açığa çıkarma çabasına girebilirsiniz. Araştırmacı ve meraklı yönlerinize kendinizi kaptıracaksınız. Tabi bu yönleriniz gizli düşmanlarınızı bir hayli tedirgin edebilir. Ancak sizin için rakiplerinizden ziyade etrafınızdaki sisli havayı dağıtmak daha önemli gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2018)
İlişkilerde duyarlısınız. İş ortamınızdaki kişisel sorunlar sizi çok fazla etkiliyor. Bugün etkileneceğiniz kişiler, sizi özgün düşüncelerinizle ilgili olarak umutlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Bugünlerde fazlasıyla tutumlu davranıyorsunuz. Yapılması gereken bazı masrafları yapmamanın, ertelemenin bütçenize bir faydası yok. Bir an evvel zaruri harcamalarınız yapmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Övgünün bazı insanların başarılarını pekiştireceğini göz ardı etmemelisiniz. Bir yakınınızın başarılı hamlesinden duyduğunuz kıvancı, ona daha belirgin tavırlarla gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed