Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Kasıla kasıla ve gururla yürüyebileceğiniz ve tüm dünyaya kim olduğunuzu gösterebileceğiniz günler. Artık bunun zamanı gelmişti!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Son günlerde çevrenizdeki kolay ve gereksiz talep eden insanlara yoğunlaştığınızdan kendinizi yalnız bırakıyorsunuz. Kendinize yöneldiğinizde bu yüzden göremediğiniz bazı kişisel sorunlarını görebileceksiniz. Bir akrabanızla bugünlerde eskisinden çok fazla yakınlaşacaksınız. Birlikte, şimdiye kadar hiç fark etmediğiniz ortak yanlarınızı keşfedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Ateşli ve aktif bir durumdasınız. Sevimli görünüyorsunuz. Başkalarının üç günde uygulayacaklarını siz bir günde uyguluyorsunuz. Bu kadar acele etmeyin
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Aşk konusunda yaşadığınız ümitsizliktenbir an önce kurtulmalısınız.Aksi halde hayli şanslı olduğunuz budönemde özel yaşamanızda tek birdeğişiklik olmayabilir. Üzerinde çalıştığınız projeyleilgili kısa vadede çözümler gerekiyor. Sosyalyaşamınıza eskisine göre daha az para ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Hedefler ve öne çıkma temaları gündeminizin üst sıralarında yer alacak. Gün içinde gelişecek bazı olaylar size beklediğiniz fırsatları verebilir. Başarı konusunda istekli ve kararlı olacaksınız. Devletle ilgili bir iş konusunda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Aile konularında da yeni haberler var. Sorumluluklarınızın üstesinden kolayca geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Kuruntulardan kendinizi kurtarmalısınız. İnisiyatifinizden kaçırdığınız gelişmelerde sadece şanssızdınız. Önümüzdeki günlerde çok yararlı ikili görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Hoşlandığınız kişiyle aranızdaki yakınlaşma artıyor. Fakat henüz beklediğiniz sonucu alamadınız. Bugün aynı ortamda olabilirsiniz, duygularınızı açmak için harekete geçmenin tam zamanı. İş hayatınızda yeni projeler ve yeni yatırımlarla ilgili karşınıza sürpriz fırsatlar çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Son günlerde düzelen bütçeniz, ummadığınız bir harcamayla alt üst olabilir. Bugünlerde ani harcamalardan kaçınmalısınız. Birkaç gün içinde parayla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Sağlınızla ilgili ufak bir problem bugün randevularınızdan birine geç kalmanıza sebep olabilir. Hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed