Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Bazı kişilerin öneri veya teklifleri sizi olumlu ya da tam tersi olumsuz anlamda aşırtabilir. Ani tepkiler veren veya tahmin edilmesi güç hareketleri olan kişilerden uzak durmanızda fayda var. Daha ciddi ve akıllı kişilerle bir araya gelmeli, aşırı harcamalardan kaçınmalı ve zayıf fikirlerinizi kuvvetli olanlarla değiştirmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Ağustos 2014)
Uzun zamandır biriktirdiğiniz özel işlerinizi yapmanız için önemli bir fırsat bugün elinize geçebilir. İhmal etmezseniz önemli bir yükten kurtulacaksınız. Sevdikleriniz kendinizden emin ve cana yakın tavırlarınızdan çok hoşlanıyorlar. Bugün yakınlaşma fırsatını bulduğunuz birisi size uzaktan yanlış bir izlenim verdiğinizi söyleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Her konuya şüpheci yaklaşıyorsunuz ve partnerinizi de bunaltıyorsunuz. Ancak ikili ilişkilerde aldatılmaya meyilli bir dönem sizin için. İşinizde risk alacaksınız. Korkmayın kaybeden taraf siz olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Bugün şartları kendi lehinize çevirmek, tek söz sahibi olmak biraz zor olabilir. Biraz fazla dış şartlara ve diğer insanlara bağlı olac aksınız. Beklentiniz karşılanmazsa sizin pla nlar da aksayabilir. Bağımlı planları azaltın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Uzlaşma ve anlaşma konularında bazı gelişmeler ya değişiklikler olabilir. Bir süredir devam eden miras ya da nafaka gibi davalarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Sözleşme ve anlaşmalarla ilgili oldukça dikkatli ve tedbirli olacaksınız. Ãœstelik aynı titizliği rakiplerinize de gösteriyorsunuz. İş ortamınızdaki dengeler konusunda biraz fazla hassassınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Ağustos 2014)
İş yaşamınız çok düzgün, çok istikrarlı. Ama aşırı bir yorgunluk içindesiniz. İşlerinizin bir kısmını üzerinizden atmak istiyorsunuz. Bunun için daha yetkili birisiyle görüşebilirsiniz. Görüşme sonunda içiniz rahatlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Ağustos 2014)
İyi bir birikimci olduğunuz için giderlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. Aile bireylerinden birinin savurgan istekleri kesin denetiminiz altında. Kısıntı yapılamaz harcamalarda bile kısılacak bir şeyler bulabiliyorsunuz. Bugün de tasarruf günü olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Ağustos 2014)
İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olacaksınız. Bu ticarette çok dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142283 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed