Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2015)
Başta ilişkileriniz ve iş birlikleriniz olmak üzere, belli konularda taşların yerli yerine oturmaya başladığı ya da başlayacağı iki günlük süreçtesiniz(dün başladı). Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde sert diyaloglar ya da yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, sözlerimize dikkat etmemiz lazım. Mars ve Ay arasında oluşan olumlu açı, öğle saatlerini daha verimli kullanabileceğimize ve doğru iletişim kurabileceğimize işaret ediyor. 15.00 sonrası saatlerde ise, kararsızlıklar, belirsizlikler veya dalgınlıklar ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, önemli konulardaki görüşmeleri öğle saatlerine almakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (3.50/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mart 2015)
Bugünü dolu, dolu yaşayacaksınız. Çünkü böyle planladınız, bu planın bozulmasına izin vermeyeceksiniz. Planlı, düzenli hayatınızda olumlu ya da olumsuz hiçbir sürprize yer yok. Bu yüzden değişken, biraz çılgın tipleri sevimli buluyor, ama onlarla yakın ilişki içine girmiyorsunuz. Bugünlerde, akraba ilişkilerinizde hiç karışmayıp uzak kalmayı tercih edeceğiniz bazı sorunlar yaşanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2015)
AŞK: Partnerinizin size karşıtutumu değişmediği sürece sizmutlu olmayacaksınız çünküsiz kendinizi değiştirmeyecekkadar inatçısınız. ayrıca bir okadar da sabırlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2015)
Üzerinize çok gelindiğini ve haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bu durumu iş ve aşk hayatınıza yantısmayarak en doğru hareketi yapıyorsunuz. Mali konulardaki uzmanlığınıza güvenenler başarılı hamlelerinizle iyi paralar kazanacak. Çevrenizde sevilen bir kişi olduğunuzu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2015)
Kontrolsüzce adımlardan ve risk almaktan uzak duruyorsunuz. Geçmişte yaptığınız hataları daha kolay gördüğünüz bu dönem bir süre daha duygusal yorgunluklar yaşanabilir. İş hayatında ve sosyal ilişkilerde içe dönük olmanız nedeni ile gelişmelerin dışında kalmak isteyeceksiniz. Mesleki açıdan yaşanan yenilenmeler fazladan yeni sorumluluklar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mart 2015)
Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2015)
Yıldızlar aşk hayatınızı parlatıyor. Sevgilinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. İş yerinde sizin dışınızda gelişen olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mart 2015)
Mali sorunlarınıza çözüm arayışınız devam edecek. Alışveriş etmeyi çok seviyorsunuz. Kendiniz ve sevdikleriniz için sürekli alışveriş yapıyorsunuz. Maddi durumunuzu göz önünde bulundurmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mart 2015)
Belli konularda yakın çevreniz tarafından gizlice denetlendiğiniz doğru. Ama bunun gerekli olmadığını söyleyemezsiniz. Sevenlerinizin üzerinizdeki gölgelerini sağanakta bir şemsiye gibi görmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143497 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed