Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Kuma yazı yazıp bu durumun kalıcı olmasını umuyorsanız, tarihte böyle bir durum daha önce mümkün olmadı. Sakin kalıp, doğru düşünerek hareket etmeniz gerekiyor.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Temmuz 2014)
Bugünlerde gözünüzü biraz korkutup sizi düşündürecek bir sorumlulukla karşılaşabilirsiniz. Hareketli kişiliğinizle mutluluğu kovalıyorsunuz. Önünüze çok yönlü tercihler çıkabilir. İnsan ilişkilerindeki becerileriniz, sizi ilginç sosyal oluşumlar içine sokabiliyor. Bu da, size her anlamda bir imkan zenginliği kazandırıyor. Bu imkanları kullanmada ise, biraz ağırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Kartınız Çöl... Yalnız kaldığınız şu günlerde artık kendi kabuğunuzdan çıkmanız gerektiğini ifade eden kart. Yüreğiniz sıcak, sevgilere açık ki ancak karşılık almakta zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Bugünlerde ne deseniz lafı ağzınızatıkayan nitelikte insanlarla mücadeleetmek durumunda kalabilirsiniz.İş birliği yapsanız kazançelde edeceğiniz kişileri kırmamayaözen gösterin. Tartışmalarda konulehinize dönmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Bugün üretim, çalışma ve hizmet konularıyla uğraşacaksınız. Sorumluluklarınız artabilir. Aynı anda birkaç işle birden ilgilenmeniz gerekebilir. Neyse ki enerjiniz yüksek olduğu için yetişmeniz mümkün olacak. Ancak bu yorucu tempo günün sonunda sizi bitkin düşürebilir. Gün içinde vitamin takviyesi yapmanız faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Temmuz 2014)
İş yaşamınızda güne gergin bir başlangıç yapacaksınız ve devam ettirdiğiniz bazı işlerinizi tamamlamak için yoğun bir şekilde enerji harcamanız gerekebilir. İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha kararlı bir şekilde çalışacaksınız ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Yeni bazı girişimlerde bulunabilir ve planlarınızı kafanızda netleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Temmuz 2014)
Maddi konularda günün ilk yarısı oldukça temkinli olmanız rağmen akşam üzeri saatleri hesapta olmayan bazı harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle kişisel zeklerinize yönelik masraflarınızda artış olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Temmuz 2014)
Günün ilk yarısında yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız ve ailenizle ilgili konuları dikkat etmelisiniz. Akşam üzeri saatleri ise duygusal konularda çok şanslı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141920 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed