Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (18 Nisan 2014)
Herşeyi yapabilecek gibi hissetsenizde, günlük yapılması gereken işleri en ince detayına kadar yerine getirmeden yeni yollara çıkmamanızda fayda var. Atlanan detaylar sorun olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (18 Nisan 2014)
Bugün dikkatinizi kariyerinize ve toplum içindeki statünüze yönelttiniz. Partneriniz de bu konuda kendine büyük sorumlulukların düştüğünün farkında ve size yardımcı olmak için elinden geleni yapacak. Bu yüzden kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Özgüveninizi yeniden kazanmanız için size böyle bir amaç gerekiyordu. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (18 Nisan 2014)
Kartınız Ölçülülük... Sizden daha yüksekte olan kişilerle anlaşmakta zorluk çekiyorsunuz. Oysa kıskanç biri de sayılmıyorsunuz. Bugün alınganlığınız oldukça üzerinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (18 Nisan 2014)
Bir arkadaşınızla aranıza anlaşmazlık nedenli mesafe girebilir. Ne kadar anlatsanız da sanki arada sesinizin duyulmasına engel olan şeyler var gibi gelebilir. Kaybetmek istemiyorsanız sabırla ve saygıyla anlatmaya devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (18 Nisan 2014)
Bugün kişisel gelişim ve hafifleme konuları öne çıkıyor. Karşılaşacağınız olaylar sayesinde size yük olan konuları fark edeceksiniz. Çok fazla sorumluluk almanın sizi yorduğunu ve rahatlamanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Kendinizi biraz hayatın akışına bırakmalısınız. Bütün sorunları çözmek sizin işiniz değil. Ayrıca karşınıza eğlenmek için güzel fırsatlar çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (18 Nisan 2014)
Meslek yaşamınızda kendinizi ispatlamak zorunda değilsiniz. İşe yatkınlığınız ve enerjiniz ile zaten başarılı bir çalışma ortaya koyuyorsunuz. Biraz da özel hayatınızla ilgilenerek daha dengeli yaşamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (18 Nisan 2014)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (18 Nisan 2014)
Yaptığınız yatırımların maddi karşılığını henüz alabilmiş değilsiniz. Bu yatırımları yapmanız konusunda size fikir veren dostlarınıza çok kızıyorsunuz. Bundan sonra parasal konularda sadece kendi fikirlerinize güvenmek gibi bir karar aldınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (18 Nisan 2014)
Ailenizle büyüklerinizle artık sık sık görüşemiyorsunuz. Onları özlediniz onlarda sizi. Arayıp sormanızda fayda var. Yoksa size kırılabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140639 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed