Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Bazı kişilerin öneri veya teklifleri sizi olumlu ya da tam tersi olumsuz anlamda aşırtabilir. Ani tepkiler veren veya tahmin edilmesi güç hareketleri olan kişilerden uzak durmanızda fayda var. Daha ciddi ve akıllı kişilerle bir araya gelmeli, aşırı harcamalardan kaçınmalı ve zayıf fikirlerinizi kuvvetli olanlarla değiştirmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Ağustos 2014)
Mutlu, unutulmaz bir gün geçiriyorsunuz. Ama yaptığınız masrafı gözünüz görmüyor. Bugün tanıştığınız biri hayatı değerlendirmesi, yaşama şevki ile sizi fazlaca etkileyecek. Bunan sonraki yaşamınızda yer alması çok olası. Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlara şehrinizdeki bir sorunlarında yol göstermeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Ağustos 2014)
AŞK: Bugün aşk konusunda hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz amadünyadan elinizi eteğiniziçekmeniz de yersiz olacak. Henüzher şey bitmiş değil, bu kadarkaramsar olmamalısınız.PARA: İstikrarlı ve ne yapacağınıbilen kişilersiniz. Hangi alanda faaliyetgösterirseniz gösterin hayranlık uyandıracaksınız.SAĞLIK: Bugün sık sık ateşlenme riskiylekarşılaşabilirisiniz. Bunun nedeni bademciksorunları ile karşı karşıya kalmanız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Bugün şartları kendi lehinize çevirmek, tek söz sahibi olmak biraz zor olabilir. Biraz fazla dış şartlara ve diğer insanlara bağlı olac aksınız. Beklentiniz karşılanmazsa sizin pla nlar da aksayabilir. Bağımlı planları azaltın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Bugün eşinize ve ailenize dair konular öne çıkıyor. Eşinizin durumuyla daha ilgili olabilir, paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Daha koruyucu ve sahiplenici bir tutum içine girebilirsiniz. Eşiniz ve evinize olan sorumluluklarınız öncelik kazanacak. Yalnız eşinizle olan iletişiminizde aşırı alıngan olma ihtimaliniz var. Anlayış geliştirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Ağustos 2014)
Çok önemli bir problemi halledeceksiniz. Çok umutlu olmadığınız bu işte şans size çok yardım edecek. Çok hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama amaçladığınız sonuçlardan çok azını alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Ağustos 2014)
İçinizi karartan ödemeler yavaş, yavaş ödeniyor. Yakında yeni bir harcamanız olacak. Çıkan paranın karşılığı epeydir özleminiz olduğu için bu masrafa o kadar aldırmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Ağustos 2014)
Yurtdışında yaşayan bir arkadaşınızla ilgili duyacağınız aslı olmayan bir haber, berbat birkaç gün geçirmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142274 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed