Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2016)
Yararınıza olmayan değişiklikler yapmaya çalışan, bu amaçla sizi yanlış yönlendiren kişilere dikkat etmelisiniz. Başarmak ya da tamamlamak için çok uğraştığınız işleri korumanız gerekiyor. Kötü giden bazı durumları sonlandırmak için bazı kişilerden destek isteyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabahın erken saatlerinde normal akışın dışında gelişmeler veya değişiklikler söz konusu olabilir. Ardından Ay, akşam saatlerine kadar boşlukta. Dolayısıyla, işler istenen hızda ilerlemeyebilir, belirsizlikler, halsizlikler veya isteksizlikler söz konusu olabilir. Yanlış yapmamak için, işlerimizi hallederken daha dikkatli olmamızda fayda vardır. Ancak, unutmayalım Jüpiter’in destekleyici ve fırsatları önümüze taşıyan enerjisinin devrede olduğu günlerdeyiz. Sadece, Merkür gerilemesinin, iletişim, teknolojik araçlardaki sorunlar ve elektrikle ilgili problemleri önümüze taşıyan etkileri geçtiğimiz haftadan beri ve 22 Mayıs’a kadar devrede unutmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mayıs 2016)
Bugün rahat bir gün geçireceksiniz. Kendinizle çok barışık olduğunuz bugün bazı kararlar alabilir fakat bu kararları uygulamak için gereken cesareti kendinizde bulamayabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde alacağınız bir haber yada karşılaşacağınız bir durum sizin cesaretinizi iyice kıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2016)
AŞK: Karşınızda sizi çılgıncaseven bir partner var. Ama sizinbu durumunuzu istemeyenler deolacak. Mutluluğunuzu başkalarıiçin yıkmaya kalkışmamalısınız.PARA: Bugün elinize çok parageçecek ama sizin tümihtiyaçlarınıza kafi gelmiyor. Birikmişödenekleriniz bugünde sizi zorlayacak. Şansoyunlarına güvenmeye kalkışmayın.SAĞLIK: Sağlık durumunuza bugünlerde özengöstermeniz sizi birçok alanda rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2016)
Kendinizi çok da rahat hissetmediğiniz kalabalık bir ortamda bulabilirsiniz. Burada birçok formalitenin yerine getirilmesi gerekebilir. Zorunluluklara tepki göstermeden önce biraz sıkın dişinizi. Kuracağınız bağlantılar işinize yarayacak. Hatta bugün bile iyi bir sonuç alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2016)
Denge arayışınız sürüyor. Özel hayatınızdaki kıpırdanmalarla iş hayatınızdaki yoğunluk arasında dalgalanıyorsunuz. İş yaşantınızdaki rakipleriniz kendilerini saklama gereği duymadan karşınıza çıkacak. Bazı anlaşmaları tamamlamak lehinize olacaktır. Ayrıca süregelen bir işbirliği sonlandırma yolunu da seçebilirsiniz. Dış etkilere oldukça açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mayıs 2016)
Yeni olumsuzluklar yaşamamak için bir hayli çalışıyorsunuz. Çok yakında karşılığını alacaksınız. İşleriniz yavaş, ama istikrarlı bir şekilde düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2016)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mayıs 2016)
Vaktiyle ne kadar gereksiz harcamalar yaptığınızı düşünüyorsunuz. Bugün bu konuda bazı kökten kararlar alacaksınız. Son günlerdeki ödemeleriniz sizi çok bunaltmış görünüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mayıs 2016)
Küçük sağlık sorunları ve psikolojik gerilimler yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle duygusal bazı konuşmalar yapabilir ve yeni değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143935 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed