Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Dış görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler dikkatlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilir. Huzuru sağlamak adına geliştireceğiniz yöntemler içinde bulunduğunuz özel durumu olumlu etkileyebilir. Sadece biraz değişiklik yapılması gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Kasım 2021)
İletişim yeteneğinizin ön plana çıkabileceği bugün, yazışmalarınız ve telefon trafiğiniz çok hızlı olabilir. Yakınlarınızla biraraya gelmek için kısa yollar yapabileceğiniz görülüyor. Etrafınızla ilişkilerinizde girişimci bir tavır sergileyebileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Mükemmel hedefleriniz var. Ama bunu finansal olarak düşünmemeniz yersiz. Bazı yeniliklerin size iş kapıları açacağından şüphe duymayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Para ve kaynakları konusunda pek çok fikir üretebileceğiniz, ticari anlamda zekânızın işe yarayacağı ve bu konuda sadece kendinize değil diğer insanlara da faydalı olabileceğiniz maddi fırsatlara açık olan bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Amaçlarınıza ait konular ve kariyer hayatınıza ait gelişmeler önem kazanıyor. Yeniş görevler gündeme gelebileceği gibi öne çıkabileceğiniz başarılara odaklanabilirsiniz. Yetenekleriniz ve yaratıcı yanlarınız size pek çok açıdan destek verecek. Ancak bu dönem kişisel adımlarınınız ve evde alınan sorumluluklar dikkat çekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Bugün iş arkadaşlarınızla aranızda geleceğe yönelik konuşmalar geçebilir. Bu konuşmalardan umutlanabilirsiniz. Umutlarınızın önünde hiçbir engel görünmüyor. İşyerinizde keyifli, verimli ve çok koşuşturmalı bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Parasal sorunlarınız fazla olmadığı halde beklentilerinizi o kadar fazla ki kazancınızın size yetişmesine olanak yok. Bugünde bazı konularda hayallere kapılacak, büyük harcamalar yapmak için planlar yapacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Sizde çok emeği olan yaşlıca birinin hastalık haberi şu günlerde vefa duygunuzu ön plana çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed