Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
İlişkileriniz veya iş birlikleriniz için daha fazla emek harcamalısınız. Duygu ve düşüncelerinizi açıkça dile getirebilirsiniz. Bazı kişiler sizin için iyi olmayan konularda size baskı kurabilirler. Tecrübelerinize güvenin. Hemen hemen her şeyi başarabilir konumdasınız. Tutuculuğu veya tembelliği bırakmalı ve yapılacaklar listesi hazırlamalısınız. Devamı, çok çalışmak ve zirve olacaktır. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Yaşama karşı duyduğunuz coşkunun önünü kesen engelleri doğru tespit edemiyorsunuz. Sınırlı imkanlarınızı suçlarken, kimi tercihlerinizdeki handikabı gözden kaçırabiliyorsunuz. Bugünlerde varacağınız bazı sonuçlar, sizi ciddiye alınacak konular sıralamanızda bazı düzeltmelere sevk edecek. Seçicilik konusundaki iddialarınız ve yanılgılarınız aynı boyutlarda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Bugünlerde alışılmamışın dışında sabır göstererek olumlu tepkileri üzerinize çekmeyi başardınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Özel hayatınızda kendinize güvenerek hareket ederseniz karşınızdaki kişiye de doğru kararlar alma firsatı tanımış olacaksınız. Bu birliktelik adına ortak kararlar alıyor olmanız ilişkinizi kalıcı hale getirebilir. Şu sıralar elinizdeki işlere yenilerini eklememenizde fayda var. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
İlişkilerde yenilenme ve destek arayışı öne çıkıyor. Süregelen ilişkisi olanlar için duygusal huzursuzlular geçici olacaktır. Zira ilişkilerde sağlamlık arayışı içinde bulunmaktasınız. Ortaklıklar cephesi ise size geniş imkanlar getireceğe benziyor. İşbirliği içinde olmak, yeni önerilere karşı duygusal yaklaşmamak olumlu sonuçlar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Kasım 2022)
İş yaşamınızda önceliklerinizi iyi belirleyeceğiniz ve isteklerinize ulaşmak için tüm gücünüzle çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Rekabet duygunuz artacaktır ve çalışmalarınızın başarılı olması sizin için çok önemli olacaktır. Düşünce ve planlarınızda gizli olmayı tercih edeceksiniz. İşiniz konusunda çeşitli endişeler yaşayabilirsiniz ancak bunu çevrenizdeki insanlara belli etmeyeceksiniz. Yapacağınız her türlü yeni girişimde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz, sizi maddi olarak sarsabilir. Kendinizden çok başkaları için para harcama alışkanlığınızı şu sıralar biraz frenlemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Bugün sevgilinizle olan ilişkilerinizde çok esnek olmalısınız. Onun sevgisine ve varlığına ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed