Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Aniiden size karşı tavırları(alışılmadık şekilde iyi veya kötü davrananlar) değişen kişiler sizi yanıltmasın. Kısa bir süre içinde herkes kendi konumuna geri dönecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Güne, çok büyük bir sorununuz yoksa, genellikle neşeli başlıyorsunuz. Kendinizi doğrudan size yönelik olmayan üzüntülere karşı şerbetlemiş gibisiniz. Aile bağı kadar yakın bağlarla sürdürdüğünüz bir ilişkinizde bazı problemler yaşanıyor. Buna uzak kalmak elinizde değil. Bunu bildiğiniz için pek gönüllü de olmasa onları bugün arayacaksınız. Sizi korkutan bir sağlık şikayetinizin çok önemli olmadığını öğrenecek ve sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Kartınız Güneş... Sakin olun ve bir şeyleri deneyerek öğrenin. Unutmayın, acelecilik size göre değil. Enerjiniz girişkenliğinizle donanıyor. Tartışmalardan uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Ruhsal konularda yapılabilecek çalışmalar bugün size çok cazip gelebilir. Gizemli, herkeste merak uyandıran ve sorulara cevapların arandığı ortamlar, bu bakış açısındaki insanlarla edilen sohbetler geliştirici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Öne çıkmak, her açıdan olumlu yönde ilerlemenizi sağlayan olanaklarla karşılaşmak çok olası. Yerine oturtmakta zorlandığınız kariyerle ilgili endişeler yerini daha somut planlara bırakmakta. Toplumla olumlu anlamda yüzleşeceğiniz görevler,üstlerle ilişkilerin desteği ile ilerlemeyi hedefleyebilirsiniz. Evde aldığınız zorlu sorumluluklar sizi engel olmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Önünüzde atlamanız gereken iki hendek var. Hazırlıksız olduğunuz aksamalar söz konusu, ama altından kalkmayı başaracaksınız. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Alış veriş yapacağınız yerlerden uzak durmalısınız. Bugünlerde içinizde para harcamak için sonsuz bir istek var. Bazı harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyor ama yine de kendinizi alamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Bir arkadaşınıza sürekli fikirlerinizi empoze etmeye çalışıyorsunuz fakat o bu durumdan oldukça rahatsız. Onun da bir yetişkin olduğunu fark etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed