Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Terazi burcuna geçen Mars yaklaşık 1,5 ay boyunca, gözleri üzerinize çeviriyor. İlişki ve iş birliği içerisinde olduğunuz kişiler bazı şeylerin zamanında ele alınması ya da bitirilmesi konusunda ısrarcı olabilirler, ama, kendileri bu zamanlamayı yakalamakta başarısız olacağa benziyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öfkenin, hırsın ve enerjinin temsilcisi Mars diplomatik ve uzlaşmacı olmayı öğreneceği Terazi burcuna geçiş yapıyor. Yani, hepimiz atacağımız adımları hesaplayarak ve elimizden geldiğince uyumlu olmaya çalışarak ilerlemenin önemini kavrıyoruz. Yaptığımız her işe biraz estetik ve biraz sevgi katmak isteyebiliriz. Ocak ayının ilk haftasına kadar, özellikle ikili ilişkilerde, iş birliklerinde ve ortaklıklarda ‘’yalnız değil’’, ancak ‘’birlikte’’ olursak kazanabiliriz noktasına geleceğimiz günlerde olacağız. Bugüne gelince, akşam saatleri güne kıyasla daha olumlu geçebilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Yakın çevrenizdeki bazı değişim niyetlerini yapay buluyorsunuz. Bu niyetler, sizi yeniden değerlendirmelere götürüyor. Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide, birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz. Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, birkaç kişiyle yaşadığınız probleme çözümler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Kartınız Yalan... Duygusal yapınız olumsuzluklardan etkileniyor ve her şeyin altında bir hata arıyorsunuz. Dengenizi sarsmak için bugün elinizden geleni yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Gayrimenkul sektöründe olanlar için parasal hareketin yavaşladığı bir dönem. Bu nedenle bazı ödemeleriniz aksayabilir. Ancak bu geçici bir durum. Aşktaki karmaşık hisleriniz bugün netliğe dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Kendinizi daha dinamik ve cesur hissediyorsunuz. İnsiyatifi ele almak istediğiniz bu dönem ilişkilerde esnek olmaya gayret edin. Yakın çevrede olup biten konular ve gelişmeleri iyimserlikle aşmaya çalışabilirsiniz. Zihinsel olarak sizi canlı tutan iletişim ve yazışmalar, yeni haberler günü canlı geçireceğinizi söylüyor. Aşk hayatı ve çocuklarla ilgili gelişmeler de pozitif yönde görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Kasım 2021)
İş yaşamınızda farklı bir konumda görünüyorsunuz. Bu konumun bir resmiyeti yoksa da, yakında bu anlamda hamlelere çok açık. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz daha imkanlı yeni ortamlara da yönelebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Maddi konulara olan ilginiz artıyor ancak harcamalarınıza dikkat edin. Temkinli davranmakla, bir an önce harekete geçmek arasında kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız bazı ısrarlara kapalı olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed