Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2022)
Maddi konular veya ödemeler başta olmak üzere genelde stresli hissedebileceğiniz ya da hayata olumsuz gözlerle bakabileceğiniz birkaç gün. Yüksek bütçeli harcamalardan uzak durmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Kasım 2022)
Yalnız başınıza yaşadığınız bir problemi birisiyle paylaşma ihtiyacınıza gireceksiniz. Probleminizin yaygınlaşmaması için bu konuda doğru seçimler yapmanız gerekiyor. Mahcup etmemek biçiminde size mutluluk yaşatan birini sevindirmek isteyeceksiniz. Barışçı birisiniz. Ama bazı konularda önyargılarınız var. Bu konular söz konusu olduğunda farklılaşabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2022)
Kartınız Mühür... İş hayatınızda sıradışılaşıp herkesin dikkatinin üzerinizde olmasına neden oldunuz. Aşk hayatınızdaki mükemmel uyum da sizi çekici ve güzel kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2022)
Bugün, işinizle ilgili yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Özellikle ısrarcı davranmalısınız. Değişkenlik size zaman kaybettirebilir. Eleştirici yönlerinizi karşı tarafa yansıtmayın. Fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir gün. Aşkla ilgili soğukluğunuz size bunalıma sürükleyip yalnızlaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2022)
Sizi heyecanlandıran pek çok yenilik yapıyorsunuz. Yaratıcı enerjinizi yeniden ortaya koyabilir, başkalarını çok kolay etkileyebilirsiniz. Entelektüel açıdan sizi geliştirecek arkadaşlıklar da heyecan verici olabilir. İçinde bulunduğunuz sosyal ortamlar yanında, takım çalışmaları açısından yenilikler yapabilme şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Kasım 2022)
Yapıcı ve son derece sıkı çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenizle daha çok ilgilenebilir, çok daha fazla kısa yolculuk yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2022)
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Bundan rahatsızlık duymanız mümkün. Düşüncelerinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Gerilimli ortamların içinde bulunmamaya çalışın. Çalıştığınız yerde kendinizi yeterince gösteremiyor gibisiniz. Yeteneklerinizin bir kısmına gözleriniz kapalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Kasım 2022)
Parasal konularda biraz daha rahat olmalı ve yapmanız gereken lüzumlu harcamaları artık yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Kasım 2022)
İradeniz dışında kendinizi sakınmanız gereken bir şey görünmüyor. Dikkatliliğinizle bugün güvence altındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed