Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Kazanmayı çok seviyorsunuz ve ideallerinizi gerçekleştirmek için her türlü fedakarlığı yapıyorsunuz. Çoğu kez de yaptığınız fedakarlıkların karşılığını alıyorsunuz. Yalnız aşk ilişkisinde bugünlerde kendinizi şanslı görseniz de birlikte olduğunuz insanın sizinle ilgili şikayetleri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Ruh... Bugün ruh haliniztartışmalara oldukça yatkın. Oysaiçinizden bir hayli samimiyet geçiriyorve dostlarınıza açık davranıyorsunuz.Kendinize her zaman güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Son zamanlarda bir takım dünya nimetlerinden uzak durarak kendinize inzivaya çekilir bir hayat modeli yaratmışsınız. Bu tavrınızdan vazgeçin. Sevdiğiniz insanların manevi desteğiyle güzel günler yakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İşle ilgili sorumluluklar size bası yapmakta. Bu günlerde sağlık problemleriniz öne çıkarken, gereken dikkati göstermekte zorlanabilirsiniz. Biraz dinlenmeli, işle ilgili planlarınızı yeniden tasarlamalısınız. En azından tamamlanması gereken konular ele alabilirsiniz. Yaratıcı yanlarınızı çalışma sisteminize eklemek oldukça başarılı sonuçlar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Yeteneksiz insanların sizin üstünüzde olması, sizi olumsuz etkiliyor. Ama kararlılığınız, yakında sizi belli yerlere getirebilecek. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Yakın bir dostunuz sizden borç isteyebilir, halbuki daha yakın bir zamanda o sizin borç talebinizi geri çevirmemiş miydi? Ama olsun kinci olmak size yakışmıyor, hem zaten bu davranışınız ona yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bir konuda duygusallık içinde görünüyorsunuz. Konuyu yeniden değerlendirmeniz yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed