Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Kişisel gelişim için ayırdığınız zaman veya bu uğurda yaptığınız çalışmalar boşa gitmeyecek. Gezegenler bu anlamda sizi desteklemeye hazır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mart 2023)
Bugün özel görüşmelerdeki risk unsuru tehlike arz ediyor. Riski ortadan kaldırabilmeniz, bu görüşme ya da görüşmeleri en azından ertelemenize bağlı. Son günlerde bir yakınınıza bağımlı gibi yaşıyorsunuz. Onun size duyduğu ihtiyacı biraz abartıyor gibisiniz. Kendinizi suçlu bulduğunuz konuları, nedense kendinizi mutlaka cezalandırma dürtüsüyle ele alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Kartınız Örtünme... Artık geçmişinizde yaşadığınız birtakım olumsuz enerjileri dağıtmaya başlayın. Fazla düşünmeniz sizlere yarar yerine zarar verebilir görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Aileden baskı gördüğünüzü, üzerinizde otorite kurulmaya çalışıldığını hissedebilirsiniz. Zorla bir şeyleri kabul ettirmeye çalışıyorlarsa, reddetmenin mantıksal bir yöntemi mutlaka vardır. Dürtüsel, yıkıcı tepkilerden kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Artık ikili ilişkilerde başlayan heyecanlı şartlara odaklısınız. İlişkisi olmayanlar için ani değişiklikler ön plana çıkmakta. Arkadaşlıkların yeni ilişkiye dönüşmesi de söz konusu olabilir. Ortaklaşa işlerde ise daha farklı beklentiler içinde olabilirsiniz. Ancak dışsal koşullar tek başına ilerlemenizi zorlaştırmakta. Diplomatik beceriniz sorunları aşma şansı getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mart 2023)
İş yaşamınızdaki başarılarınız, beraberinde stres ve yorgunluk da getiriyor.Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Bugün iş yerinizdeki bazı kimselerin sinir bozucu tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendi gayretinizle inisiyatifi ele alacağınız bir işte önemli bir başarı kazanmanız olasıdır. Ancak, bunları başarabilmeniz için çevrenizdeki bazı engelleri aşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mart 2023)
Maddi konularda sabah saatleri çeşitli kaygılar yaşayabilirsiniz ve geleceğinize yönelik endişeler içine girebilirsiniz. Akşam üzeri saatleri ise bazı yeni şanslar yakalayabilirsiniz ve maddi kazançlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mart 2023)
Önümüzdeki günlerde canınızı sıkacak bir bilgiyle yollara düşeceksiniz. Ama dönüşte birçok şey halletmiş olarak, mutlu dönmeniz çok mümkün görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed