Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2023)
Finansal kaynaklarınızı idareli kullanmanız gerekiyor. Size rahatsızlık veren bazı değişimler yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Bunların çok kötü şeyler olmayabilirler fakat gene de dikkatli olmanızda fayda vardır. Her şey sizin için son derece hayırlı da olabilir, kötü de olabilir. Kararsız yapıdasınız. Yaşadığınız yerle yani ikametgahınızla ilgili bazı zorluklar, rahatsızlıklar görülebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ocak 2023)
Ev ve diğer sosyallikleriniz arasında yerine oturtamadığınız dengeler, ilişkilerinizde yeni tartışmalar başlatma eğiliminde. Bu konularda tercihler yapma durumunda değilsiniz. Kültür, eğitim gibi konularda duyarlı olabileceğiniz bir gün. Kendinizle birlikte geliştirme gereği duyduğunuz inanlara ısrarcı yaklaşımlarınız, ters etkiler bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2023)
AŞK: Son derece hassas güngeçirerek duygu trafiğinizikarıştıracaksınız. Etkisialtında kaldığınız karşı cinsleuyum sağlayacaksınız.İŞ: Alacağınız yardım veya habergecikebilir. Bugün olmasa dayarın yeni bir mali boyut kazanacaksınız. Ancakçeşitli işlere kalkışmayın zararlı çıkabilirsiniz.SAĞLIK: Bugün içinizden geçen bir çok sıkıntılarruh halinizi ve kalp bölgenizi etki altına alabilir.Özellikle kalp ağrılarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2023)
Üst düzey yetkililerle geliştireceğiniz olumlu diyaloglar, zaten başarılı olduğunuz konumun sağlamlaşmasına destek olacaktır. İş yerinde aleyhinize estirilen suni söylentiler bu şekilde geçerliliğini yitirecek, prestijinizin muhafaza edilmesini sağlayacaktır. Maddi kazancınız hızla artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2023)
Bazı koşullar sizi oldukça kısıtlayabilir. Elde olmayan nedenlerin getireceği karmaşa ruhsal sağlığınızı zorlayacaktır. Biraz kabullenme içinde olmalı, olayları bir ders olarak görmelisiniz. Sürüncemede kalan konularınızı beklemeye almanızda yarar var. İş hayatında tamamlanması gereken konular ise zorlayıcı görünüyor. Daha fazla çaba göstermek gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ocak 2023)
İş ortamınızda sizin için yeni bazı konular gündeme gelebilir ve çalışmalarınızı kararlılıkla sürdürebileceksiniz. Size yakın biriye görüş alışverişinde bulunabilir ve yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Yeni fikirler geliştirebilir ve sorunlarınıza başarılı çözümler bulabilirsiniz. Yeni projeler üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Çalışmaktan zevk alacaksınız ve gününüz keyifli geçecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2023)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ocak 2023)
Sıkışık durumlarınızda sizi rahatlatan dayanışmalar, bugünlerde bazı hayal kırıklıkları yaratacak. Şartların elverişsizliği, yanlış yorumlar yapmanızı kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ocak 2023)
Bir arkadaşınızla bağımlılık derecesindeki yakınlığınız, dost çevrenizde gizli bir kırgınlık yaratıyor. Bazı dengeleri korumayı bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed