Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Gününüz hafta sonu projeleriyle geçecek. Tadı damağınızda kalan bir yere yeniden gitmeyi düşünüyorsunuz. Bazı düşüncelere modası geçmiş deyip değer vermiyorsunuz. Aslında farkında olmadan çoğu zaman bu düşüncelerle yaşıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili endişeleriniz yine yersiz çıktı. Ama bu sizi pek rahatlatmadı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
İstediklerinizin bir anda olmasını istiyorsunuz. Ancak göstermeniz gerektiğini göz ardı ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Ayrıntılara fazla takılmadan hayatı biraz da olduğu gibi görmeye çalışırsanız gözden kaçan hataları yakalama fırsatı elde etmiş olursunuz. Bir hayranınız yakın çevrenizde varlığını hissettirmeye çalışıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Ay burcunuzda ilerlerken dikkat çekici adımlar atmaktasınız. Gölgede kalan pek konuda farkındalık kazanarak ilerleyebilirsiniz. Daha fazla uzlaşı ve uyum içinde olacağınız bu günlerde değişik konular hayatınıza girecek. Kişisel ve eğitsel alanda bakış açınızı yenileyeceğiniz konulara yakın duracaksınız. Kariyerde göz önünde olacağınız bir dönem yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bugün iş yerinizdeki paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiği söylenebilir. Bu devrede iş hayatınızda değişimler gerçekleştirmek isteyebilir ve girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parayla ilgili yeni açılımlar söz konusu, bazı fırsatlarınız var. Bir alacağınıza karşı duruma razı olmuş gibi davranıyorsunuz. Siz böyle davrandığınız sürece, karşı tarafı daha da rahatlatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bazı nedenlerle kendinizi baskı altında hissediyorsunuz, ama bugünkü kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144555 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed