Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Yeni alanlar veya yollar arasından seçim yapmanız gerekebilir ya da çeşitli tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin yaptıklarını yakınen takip etmelisiniz. Bu sayede, işe yarar fikirler ve çözüm yolları bulabilirsiniz. Duygularınızı müsrifçe harcamanız özel yaşamınızda elde etmek istediklerinizi elde etmenizi zorlaştırabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Kasım 2021)
İkili ilişkilerde sorunları içerde çözme yolunu seçmelisiniz. İnsanların derde derman olma merakı, sorunları kördüğüm haline getirebilir. Gözünüz çeşitli sosyal etkinliklerde, ama yakınınızdakilerin koşulları ve moral durumları size ayak uydurabilecek yeterlilikte değil gibi. Akşam saatlerinde yapacağınız bir programa dahil olmak isteyenler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Kendinizi ön plana çıkartmak için her şeyi deniyorsunuz. Aslında siz dikkat çeken ve toplum içinde sevilen ve sözü geçen bir kişisiniz. Fazlasını istemeniz çok anlamsız. Maddi çıkarlarınızı bugün gözden geçirmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Süpheciliğiniz ve bencil davranşlarınız sevgilinizi kırıyor. Biraz daha toleranslı olmayı deneyin. İş hayatında yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz firsatları yakalayabilirsiniz. Keyfinizi kaçıran maddi konulardaki sıkıntınız çözümleniyor. Sağlık durumunuz gayet iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda dikkatli olmalısınız. Özel hayatınızı içine alan gerginlikler, değişimin getirdiği baskılar karşısında esnek davranmakta yarar var. Olumlu yanları ile bakıldığında sizi daha iyimser kılan yeni anlaşmalar destek verici şekilde gelişmeye başlıyor. Uzaklarla ilgili deneyimlerinizi gözden geçirmek, yolculuklardan keyif almak için fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Kasım 2021)
İşyerinizde yeni fikirler üretiyorsunuz ve bunları ayrı ayrı değerlendiriyorsunuz. Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalısınız. Gün içinde bir fikir münakaşası yapabilir ve sinirsel gerilimler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Para konularında iradeniz biraz gevşekçe. Bundan huzursuzsunuz ve mutlaka tutmanız gereken kararlar alacaksınız. Son günlerdeki ödemeleriniz sizi çok bunaltmışa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Tutucu biri olmadığınızı eşe dosta kanıtlamaya hiç ihtiyacınız yok. Ama zaman, zaman ortaya koyduğunuz statükocu değerlendirmeler, bazı konulardaki şansınızı köreltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed