Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
İlerlemenizi resmileştirmek isteyebilirsiniz. Bundan sonraki adımlarınız da, buraya gelene kadar yaşadıklarınız gibi zorlu olacak, ama emin olun hepsine değecek!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2023)
Akraba ya da benzeri ilişkilerde mutlu ve şaşırtıcı gelişmeler söz konusu. Bu konuda geliştirdiğiniz iyimserliği etkilerini, bu ilişkilerde hissedeceksiniz. Kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşadığınız bazı konular var. Umutsuzluğa girmeniz gerekmiyor. Birçoğunun acillik gerektirmediğini, daha anlaşılır ifadeler için yeterince zamanınız olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Kartınız Kaos... Toplumsal baskılara dayanamıyorsunuz. Bugün kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Oysa farklı kişilerle sürekli dalaşmanın alemi de yok. Yolunuzu çizmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Eski bilgilerinizi elinize alacağınız işlerde kullanma şansınız olacak. Öğrendim ama benim buna nerede ihtiyacım olacak ki dediğiniz bir bilgi hızır gibi yetişebilir sıkıntılı bir anda. Ya da gocunmadan destek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Yorucu bir tempo içindesiniz. Uzun zamandır beklemede klan işler için zaman ayırmak, ancak ilişkilerde dengede kalmak gerekiyor. Evde sizi bağlayan pek çok konu devam ederken, yerleşimle ilgili sorunlarınız öne çıkıyor. Baba ile ilgili problemlerin sizi yorduğu bu dönem iş hayatı da önemli olmalı, Ãœstlerle ilişkiler açısından zorlu bir gün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2023)
Bugün, önemli bir konuda bira raya gelip konuşmanız için diğer çalışma arkadaşlarınız tarafından biraz baskı görebilirsiniz. İşyerinizde birisiyle epeyce uzattığınız çekişme iş veriminizi düşürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2023)
Parasal açıdan kötü bir gün geçireceksiniz. Kafanızda tatil de dahil türlü planlar kuruyosunuz fakat yeterli paranız olmadığı bir gerçek. Bunun nedenide yine bilinçsizce yaptığınız alışverişler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2023)
Yakın bir tanıdığınızla uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir. Endişelerinizde haklı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed