Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2022)
Birkaç gün için, herkes diğerini saçma tartışmaların içine çekiyor olabilir, dikkat etmelisiniz. Kendinizi siz olmadan çözülmesi zor bir durumun içerisinde bulabilirsiniz. Ufacık bir müdahaleyle olaylar kontrolden çıkabileceği için daha uygun şekilde yaklaşmanın yolunu bulmanız gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2022)
Hiç sorumlu olmadığınız bir problemin tam ortasındasınız. Bu problemde size yüklenilen sorumluluğu kabullenmeseniz de, meselenin çözümüne kadar problemin bir parçası olacaksınız. Alacağınız bir telefon bütün gününüzü meşgul edebilir. Sıkıntıları daha kapsamlı ele almanız gerektiğini öğreneceksiniz Bugün akşama doğru küçük bir sevinciniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2022)
Bugün yeni yatırımlar yapmak istemeniz doğal, ancak risk almanız için değer mi? Bunu iyi analiz edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2022)
Kendi şansını yaratan yoğun bir enerjiniz var. Susup fırsatların ayağınıza gelmesini beklemeyin. Nerede size kar getirecek bir durum varsa gidin alın ve kullanın. Becerilerinizi işe yarar şekilde kullanmak için de elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2022)
Kariyer hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler öne çıkıyor. Gösterdiğiniz çabaların karşılığın ödül olarak alabilir, üstlerinizle ilişkilerde pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mesleki olarak kendinize koyduğunuz hedefler için henüz erken olsa da, gösterdiğiniz çabaların sonuçlarını alacaksınız. Yuvada başlayan yenilenmeler size moral verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2022)
Önünüzde atlamanız gereken iki hendek var. Hazırlıksız olduğunuz aksamalar söz konusu, ama altından kalkmayı başaracaksınız. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2022)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2022)
Bugün maddi konular üzerinde fazla kafa yormak istemeyeceksiniz. Birikmiş kredi kartı borçlarınızı ödemek için birikimlerinizden yararlanacaksınız. Maddi konularda durağan bir döneme girdiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2022)
Size enteresan olduğu kadar da karmaşık gelecek fikirlere sırtınızı dönmeyin. Fırsatlara karşı sinyallerinizi açmanız gereken bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed