Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Belli amaçlar için koşturmanız lüzumsuz gayretlerden daha iyi olabilir. Eğer sizin için önemli plan ve projeleri koruma amaçlı aktivitelere katılırsanız, canlandırmaya çalışacağınız inanç ve düşünceler huzur getirebilir. Sizinle aynı ideallere ve değerlere bağlı kişilerle zaman geçirmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs’ün olumlu görünümü öğle saatlerine kadar estetik, aşk, sanat ve yaratıcılıkla ilgili konularda bizi destekliyor olacak. Öğle sonrası saatlerde daha gergin geçebilir, huzursuz hissedebilir veya tartışma ortamlarına girebiliriz. Kelimelerimizi dikkatli kullanmamız ve sakarlıklara veya ufak tefek kazalara karşı da tedbirli olmamız gerekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Bugün bir iş toplantısında ya da aile ziyaretinde uzaktan gelen biriyle tanışacaksınız. Zaman içinde aranızda sağlam bir dostluk oluşacak. Zihinsel enerjinizin yüksek olduğu bu dönemde mesleğinizde bazı şanslı çıkışlar yapabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Ancak sizin için önce aile birliği geldiğinden sevdiklerinizin fikirlerini almadan, onların çıkarlarını gözetmeden karar vermeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Bugün kendinizi aşan konulara fazla dalmayın. Eleştirilerin hedefinde olabilirsiniz. Çalışmayı seviyorsunuz ve hava grubundan burçlarla mükemmellikler yaratıyorsunuz (İkizler, Terazi, Kova). Uzun zamandır beklediğiniz aşk yakında kapınızı çalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Bugün heyecanlı, hareketli ve coşkulu insanlarla bir arada olmak sizin enerjinizi de yükseltecek. Kahkahalar kulağınızda çınlayacak. Maceralarından anlatan, sizi neşelendiren insanların pozitif enerjisinden faydalanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Dünden bu yana hızlı hareket ederek çok şey başardınız. Ancak ailenin ve baba ile ilgili uğraşların size yeni sorunlar taşıdığı söylenebilir. Bugün hızlı alınan kararlar ve bazı baskılar yorucu çalışmalara işaret etmekte. Ani tepkilerden kaçınmalı, yakınlarla ilişkilerde olup bitenlere bakmalısınız. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda önemli kararlar arifesindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
İş yaşamınızın gelgitleri sizi yorabilir. Nedense, üstleriniz sizi olduğunuzdan daha sabırlı sanıyor. Onların yanlış tavırlarına pek kafayı takmamalısınız. Çalışma hayatıyla özel hayatınızı ayırmanız yerinde bir davranış olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var. Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Böbreklerinizden memnun değilsiniz. Psikolojik sorunlarınız kadar biyolojik sorunlarınızla da ilgilenin biraz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed