Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Bu hafta, bütçenizi aşan durumlarla uğraşmanız gerekebilir ve hesaplı gitmeniz veya bütçe yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru, önemsediğiniz işler için daha fazla gayret göstermeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. İşler öngördüğünüz şekilde ilerlemediği için hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. İhmal ettiğiniz ilişkilerinizi onarmaya ya da ısıtmaya vakit ayırabilirsiniz. Aylık burç yorumlarınızda ele aldığım tutulmaların etkilerini de yaşayabileceğiniz bir hafta okumanızı öneririm Niobe’Ce.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Bugün bir iş toplantısında ya da aile ziyaretinde uzaktan gelen biriyle tanışacaksınız. Zaman içinde aranızda sağlam bir dostluk oluşacak. Zihinsel enerjinizin yüksek olduğu bu dönemde mesleğinizde bazı şanslı çıkışlar yapabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Ancak sizin için önce aile birliği geldiğinden sevdiklerinizin fikirlerini almadan, onların çıkarlarını gözetmeden karar vermeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Kartınız kutsal adam.... İşlerinizin yoğunluğunu göz ardı ederek başkalarının işlerine koşturmaktan hoşlanacaksınız. Kesinlikle sıradan işler hoşunuza gitmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Bugün her ne kadar sizin için zorlayıcı da olsa iş birliği yapabiliyor olmalısınız. Özellikle eşinize karşı direten tavırlardan zarar görebilirsiniz. Ortak hareket etmek zorunda değilsiniz. Onun aldığı kararlara saygı duyun yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Hayatınıza çok olumlu değişiklikler giriyor. Kendinize güveninizin attığı bu gün çok şey başarabilirsiniz. Hayat görüşünüzü yenileyebileceğiniz fırsatlar öne çıkıyor. Yeni kişilerin düşüncelerinden etkilenerek eğitsel çalışmalarınıza yöneleceksiniz. Kendinizi iyi ifade edebileceğiniz entelektüel çalışmalardan önemli kazanımlarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Zekice alacağınız kararlar, size hakkettiğiniz hedefleri gösterecek. Hareketli işi seviyorsunuz. Ama belli bir zamandan beri yorgunluk kendini iyice hissettiriyor ve belli ki, bu şekilde bir süre daha götürmek zorunda kalacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Aşırılıklardan kaçınmanız gereken bir gün. Arkadaş ilişkilerinizde ya da ileriye yönelik planlarınızda kontrollü davranmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed