Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Dikkat; bu akşam karşı cins ilişkilerinde gerilimli bir yapıya giriyorsunuz. Yani bazı anlaşmazlıklara ve kavgalara açıksınız. Hangi cinsiyetten olursanız olun sonra kural dışı ilişkilere eğlimlisiniz. Ayın 11'inden sonra, hangi cinsiyette olursanız olun, daha olumlu etkiler almaya başlayacaksınız. Bunun tesirini ay içinde daha fazla göreceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Bugün herhangi bir sebepten dolayı telaşa kapılabilirsiniz. Geçmişte işlemiş olduğunuz bir hatadan kaynaklanabilir. Fazla panik yapmamaya ve olayları işin akışına bırakmaya çalışın. Çok yakında bir yakınınızdan kötü bir haber alacak ve bu sebepten dolayı şehir dışına çıkmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
AŞK: Bugün kibirli görünüyor,karşı cinsi tedirgin ediyorsunuz.Oysa mutluluktan gözleriniziniçi gülüyor. Bugünlerde aşktamutlu olmak sizin elinizde.Partneriniz size karşı özenli.PARA: Sürekli taktir toplamakistiyorsunuz. Bunu açıkça belli ediyorsunuz. Oysainsanlar taktir etme yerine bundan nefret edebilir.SAĞLIK: Aradığınız huzuru er geçyakalayacaksınız. Sıkıldığınızda kulakçınlamalarınız veya ağrılarınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Önünüzde beliren karanlık tünele girmekten çekiniyorsunuz. Zekanız ve cesaretiniz önünüzü görmek için size yol gösterecektir. Tanışacağınız kişilerle geliştireceğiniz ilişkiler size güçlü bir iş zemin hazırlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Maddi durumunuza ilişkin yeni önlemler paketi hazırlamaktasınız. Uzun vadeli planların hayata geçirilmesi, daha fazla ekonomi yapılması gerektiğini artık görüyorsunuz. İş hayatında artan sorumluluklar,,yeni projeler üretebileceğiniz imkanlar üzerinde duracaksınız. Ortaklıklardan gelebilecek menfaatlerin bütçenize katkıları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Günün ilk yarısı iç dünyanızda bir çok gerilim yaşayacaksınız ve bunu çevrenize yansıtacaksınız. Çevrenizle bazı münakaşalar yapabilirsiniz. Olaylardan etkileneceksiniz ve hassas tepkiler vereceksiniz. İş ortamınızda isteklerinizi çevrenizdeki insanlara kabul ettirmek sizin için önemli olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi daha dengeli hissedeceksiniz. Olaylara daha sakin ve tarafsız bakmayı başaracaksınız. İşinizle ilgili bazı sorunlarınızdan akşam üzeri saatleri kurtulabilirsiniz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Parasal konularda bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu sizin açınızdan doğru bir karar olacaktır fakat iyi düşündükten sonra harekete geçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Bir arkadaşınızın, size bir konudaki tavrınızdan ötürü yönelttiği eleştirileri hazmedemeyip çok sert tepki veriyorsunuz. Arkadaşınız şu sıralar sizden çok daha sağduyulu görünüyor. Eleştirilerini ciddiye almanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed