Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Diğerlerinin fikirleri ya da yaklaşımları konusunda fikir beyan etmeniz durumunda eleştirildiklerini zannedebilirler. Sessiz kalmanız yararınıza olur. İşinize sahip çıkmalı ve odaklanmalısınız. Ne kadar yaratıcı olursanız, o kadar faydasını görebilirsiniz. İş de etkinliğinizi arttırıcı yollara odaklanmanız ve yeteneklerinizi göstermeniz gerekiyor. Kişisel değişiklikler iltifatları çoğaltabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Önümüzdeki günlerde beklenmedik sürpriz gelişmeler, çekindiğiniz konularda cesaretlenmenizi sağlayabilir. Uzun zamandır çözümsüz görüp üstüne gitmediğiniz bir problemde, belirsizliklerin iletişim yoluyla kolayca netleştiğini göreceksiniz. Bazı planlarınızdaki değişikliklerin, son zamanlarda ısrarla sürdürdüğünüz çekingenlikle ilgisi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Bugünlerde alışılmamışın dışında sabır göstererek olumlu tepkileri üzerinize çekmeyi başardınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Yeni tanışacağınız birisiyle ilk andayıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdandaha düzgün olduğunu göreceksiniz.Peşin hükümlü olmak bazenyanılgıya düşmenize neden olabiliyor. Paraproblemlerinizi, masraflarınızı kısarak ve küçükilave işler yaparak en aza indirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Eve ve aileye dair konularda hareketlilik gözüküyor. Arzu ettiğiniz istikrarı sağlamak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak ailevi meseleler bu süreçte sizi bir hayli yorabilir. Duygusal tepkilerden kaçınmalı ve olaylara akılcı yaklaşmalısınız. Geçmişe yönelik konulardan uzak durmaya özellikle özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Yeni bağlantılar ciddi arayışlara bağlı. Koşullar, kapınızın kendilinden çalındığı dönemlerin çok gerisinde. İşlerin artmasının iş güvenliği ve daha iyi kazanç demek olduğunu iyi biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Parasal konularda sizin için evdeki hesap çarşıya uymuyor. Bugün yine maddi bir sıkıntı gündeme gelebilir. Ek bir para kaynağını keşfetmenin vakti geldi de geçiyor bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Başkaları ile birlikte hareket etmek ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsunuz, ama çevresel şartlar bunu pek verimli kılmayabilir. Gerçekçi olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed