Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Rutinin bir parçası olduğu için ya da sadece bir alışkanlıktan dolayı hoşunuza gitmeyen veya sizi enerji olarak ya da ruhen tüketen iş, düzenleme, plan veya olayların içerisinde yer alabilirsiniz. Ancak, buna zorunlu değilseniz, yerine daha verimli veya zevkli işlere zaman ayırmanız gerekmez mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Dost çevrenizden birisinin ona verdiğiniz bilgiler karşısındaki ilgisizliği, sizde onun adına harekete geçme eğilimi doğurabilir. Fakat bu davranışın yararını görmeyeceksiniz. Gittikçe önemser hale geldiğiniz ilişkiler tarafından aranma bekleyişinizin önünde bazı duygusal engellemeler var. Bu duygusallıkla birtakım hesaplaşmalar içine girmek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Hayata bakış açınız diğer insanlardan farklı. Olayların akışını kendiniz hazırlıyor gibisiniz. Bir anda fikrinizi değiştirerek tüm emeklerinizi yok edebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Aşk hayatınızda bir hareketlenme olabilir bugünlerde. Trafiği idare etmek ise biraz yorucu olabilir. Gerçekten size keyif vermeyecek planlara sırf ortam bunu gerektiriyor diye uymanız yaşadığınız mutluluğa gölge düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Yeni haberler ve yakın çevrede olup bitenler sizi yakından ilgilendirmekte. Kardeşleri içine alan konular öncelik kazanırken, ilişkilerde canlılık söz konusu. Bilgi ağırlıklı iletişim konuları ise size yeni fikirler veriyor. Eğitim çalışmaları açısından ilerleme yaşanması da sizi yeni şeyler öğrenmeye itecektir. Yakın çevreden gelen destek size cesaret verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Pratik zekanız ve saygınlığınız nedeniyle sorulan, danışılan, dert açılan biri konumundasınız. Ama bu konumunuzun sizi gitgide bazı sorumluluklar altına sokmaya başlaması gözünüzü korkutuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Bugün iş yerinizdeki bazı kimselerin sinir bozucu tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendi gayretinizle inisiyatifi ele alacağınız bir işte önemli bir başarı kazanmanız olasıdır. Ancak, bunları başarabilmeniz için çevrenizdeki bazı engelleri aşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Geciken alacaklar belli ölçülerde sıkışmalar yaratacak. Bu konuda radikal davranışlara yönelebilirsiniz. Yüklü bir harcama için zorlanıyorsunuz gibi. İyi bir zamanlama olmadığına ikna edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Cesaretli ve girişimci yanınız, engellendiğinizi düşündüğünüz oluşumlar nedeniyle hareketsiz. Oysa alacağınız bazı teklifler çok verimli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed