Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Bugün sizden daha güçlü olanlara karşı mücadele verme ve başarı kazanma günü olabilir. Bazı psikolojik gerilimlere sahipsiniz. Asabi dengenizi korursanız kazançlı çıkarsınız. Karşı cins ilişkileri açısından mükemmel bir dönem. Büyük bir fırsatla karşılaşarak size elde edilmez gibi görünen birisini baştan çıkartabileceksiniz. Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa birlikte olduğunuz kimsenin hiç beklemediğiniz sürprizleri olabilir. İstediğiniz kimse ile güzel günler geçireceksiniz. Birlikte çıkılan kısa bir yolculuk veya tatil olabilir. Maddi konularda bolluk getiren bir haber veya yeni bir işin başlangıcı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Sosyal konular, arkadaşlıklar gün içinde fazlasıyla vurgulanmakta. Bugünü yalnız geçirmemeli ve yaptığınız yenilikleri başkaları ile paylaşmalısınız. Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz. Önünüzde değişik denenmemiş alternatifler var. Bugün ufuklarınızı geniş tutmalı ve başkalarının görüşlerine açık olmalısınız. Öğreneceğiniz çok şey olabilir. Aradığınız değişiklikleri yapmak için fazla uğraşmanıza gerek yok. İçinizdeki sesi dinleyin. Sezgilerinize daha çok önem verin. Yabancı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Kartınız Geçiş... Bugün tıbbi olarak birçok konuyla ilgilenmenize rağmen mide ağrılarınız artabilir. Uzun süredir stresli günler geçirdiniz. Sinirsel yaşadığınız bir ağrı olsa gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
İrili ufaklı ama vakit alan bir sürü işle uğraşmak zorunda kalırsanız iyi bir planlamayla stresten uzak durabilirsiniz. Yazma, raporlama, beğeniye sunma gerektiren işleriniz varsa her zamankinden daha dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Yakın çevrede başlayan hareketlilik sizi canlı şartlar içine çekmekte. İletişim ve düşünsel konularla yakından ilgileneceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Aynı zamanda yeni şeyler öğreneceğiniz ilgi alanları sizi etkilemekte. Bu konuda başkalarından destek görebilirsiniz. Kardeşler ya da yakınlarla olan ilişkiler açısından pozitif paylaşımlar öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
İş yaşamınızda son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ancak bu enerjinizi doğru olarak kullanmakta zorlanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda gereksiz bazı gerginlikler oluşabilir yada karşılıklı olarak küçük meseleleri büyütebilirsiniz. Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak yinede enerjinizin büyük bir kısmını bu sorunların çözümüne harcayacaksınız. Yapacağınız anlaşmalarda son derece dikkatli davranmalısınız ve acele karar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Bundan rahatsızlık duymanız mümkün. Düşüncelerinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Gerilimli ortamların içinde bulunmamaya çalışın. Çalıştığınız yerde kendinizi yeterince gösteremiyor gibisiniz. Yeteneklerinizin bir kısmına gözleriniz kapalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Maddi konularda sabah saatleri bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz ve küçük sorunları gözünüzde büyütebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ve çeşitli harcamalar yapabilirsiniz. Yatırımlarınızda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Bazı olayların üzerine daha iyimser bir bakışla gidebilirsiniz. Bir konuyla ilgili önünüze koyduğunuz engeller, biraz abartılı endişelerin sonucu gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed