Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Uzun zaman önce olan hata ya da kazaları hatırlamanız aynı tür tekrarlardan korunmanızı sağlayacaktır. Sınırlarınızı genişletebilirsiniz, kıskanç ya da planlarınızı bozmaya çalışan kişiler olabilir, dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Yalnız başınıza yaşadığınız bir problemi birisiyle paylaşma ihtiyacınıza gireceksiniz. Probleminizin yaygınlaşmaması için bu konuda doğru seçimler yapmanız gerekiyor. Mahcup etmemek biçiminde size mutluluk yaşatan birini sevindirmek isteyeceksiniz. Barışçı birisiniz. Ama bazı konularda önyargılarınız var. Bu konular söz konusu olduğunda farklılaşabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
AŞK: Partnerinize karşı dahaanlayışlı ve sabırlı olmanızgerekirken ona karşı acelecidavranarak kırabiliyorsunuz.Sevgilinizin çevresi bu durumatepki verebilir. Özellikle evlileriçin savaş başlayabilir dikkat.PARA: Bugün bir an önce para kazanma arzusuylaşans oyunlarına yönelebilirsiniz. Ama dikkat edinşans fazla sizden yana olmayabilir.SAĞLIK: Elinizdekilerin kıymetini bilmeyipkendinizi mutsuz ettikçe sorunlarınız artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Sözleriyle ya da yarattığı etki ile sizi para harcamaya, keyfi satın almalar yapmaya teşvik eden insanlardan uzak durmaya gayret edin. Gözünüzün önünde alınan belki de lüks denilebilecek şeyler le aklınız çel inebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
İlişkinizde dengeli ve sakin davranmanız gerekebilir. Heyecanlarınızı ve düşüncelerinizi aktarmakta aceleci olmayın. Çevrenizdekilere anlayış göstermeniz gereken bir gündesiniz. Anlaşmalar ve sözleşmelere dair sabırlı olmanız gereken durumlar var. Duygularınızı kontrol altına almalısınız. Yoksa ters tepkiler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Kasım 2021)
İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Karar vermekte ve girişim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Hiç gündeminizde olmayan para konulu bir yolculuk söz konusu, bugünlerde gerçekleşebilir. Özel zevkleriniz biraz kemer sıkmanızı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Aşk hayatınızdaki kördüğümü bir an evvel çözmeniz, sevgi ve güvensizliğin tercihli ilişkilerde bir arada barınamayacağını bilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed