Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Belli konulara düşündüğünüz kadar hakim olmayabilirsiniz ya da bildiğinizi sandığınız şeyler doğru olmayabilir. Dolayısıyla, belli ipuçlarını elde etmeden veya belli doğrulamalar yapılmadan, harekete geçilmesi için ısrarcı olmak yanlış olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mart 2023)
Birçok özelliğinizle benzeştiğiniz biriyle tanışacaksınız. Bu kişi, sizin içinizi coşturacak. Gelecekte onunla sağlam bir arkadaşlık kurmayı düşüneceksiniz. Bugünlerde biraz başınızı ağrıtan bir probleminiz var. Ondan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Bu problemi birlikte yaşadığınız insanların bunu sizin kadar sorun etmemesi canınızı daha çok sıkıyor. Ailenizden birinin size sevindirici bir haberi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
AŞK: Siz partnerinizi genel olarakinceliyor ve onda sizin yarınızıtamamlayan bir şeylerbuluyorsunuz. Bugün aşkyaşamınıza çok sıkı sarılmakisteseniz de o bir süreliğine uzakyerlere gidebilir.PARA: İş yaşamınızın bugün rekabet ve mücadeleiçinde geçmesi canınızı sıkabilir ama unutmayınsürekli sizin isteklerinize saygı ile eğilecekler.SAĞLIK: Bedensel olarak müsait olmadığınız yükükaldırdığınızda baldırlarınızda ağrı oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Bugün daha önce bir şekilde büyüttüğünüz kaygılarınızı yok edecek bazı olumlu ve destekleyici tecrübeler yaşayabilirsiniz. Sağlık ile ilgili bazı olumlu gelişmeler bu konuda duyacağımız haberler gününüze keyif katabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Hayatın keyifli yanları sizi oldukça mutlu ediyor. Biraz kendi istekleriniz peşinden koşarak daha dulu zamanlar geçirebilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde romantik duygular öne çıkarken paylaşımlarınızdan huzur duyacaksınız. Gün ortasından sonra şartlar değişecek. İş ortamında verimli olmanız gereken işleri ele almanız gerekecek. Hafta sonu günlük işler sizin için yorucu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mart 2023)
İş arkadaşlarınızla sizin aranızda yanlış anlaşılmalar ve iletişim sorunları yaşabilirsiniz bugün. Daha dikkatli ve sabırlı hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mart 2023)
Yakında sıkı para politikaları içine girmeniz gerekebilir. Harcama alışkanlığınızın doğal bir özellik olduğu yolundaki düşünceleriniz pek yararlı değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mart 2023)
Bazı durumlarda insanları ikilemde bırakabiliyorsunuz, bazı şakalarınız ciddiye alınabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed