Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Erken saatlerde sizi sinirlendirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer kendinizi kontrol altında tutmazsanız çevrenize karşı saldırgan tutumlara girebilirsiniz. Herşeyi abartma eğilimindesiniz. Öğleden sonra ise sizi uğraştıran, hatta üzen bazı konularla ilgili olabilecek yeni gelişmeler sakinleşmenize ve herşeyi daha huzurlu bir şekilde düşünmenize sebep olabilirler. Eski bir dostunuz ya da eski bir aşkınızla karşılaşmanız olasıdır. Bu insanla olan kontağınız sizi geçmişe döndürerek bir süre için nostaljik etkiler altında kalmanıza sebep olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Aldığınız güzel haberleri kutlamak isteyecek, bunun şerefine kadeh kaldıracaksınız. Herşey tam istediğiniz gibi gelişecek. Kararsızlıkta kaldığınız konular birer birer çözüme ulaşacak. Yalnızca biraz aktif olmanız ve atılgan davranmanız gerekiyor. Resmi bir dairede faydalı konuşmalar yapacak, bu şekilde kafanızdaki bulanıklıkları daha da netleştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Kendinizden fazla iş arkadaşlarınızı düşünüyorsunuz. Siz bildiğiniz gibi devam edin ki onlar da doğru yolu öğrensinler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Paraya karşı tutumunuz biraz fazla temkinli. Kendinizi sosyal ortamlarda biraz fazla zorluyorsunuz sanki. Çevrenizdeki gürültülü kalabalığın hem düşüncelerinizi açmanıza hem de eşinizle olan ilişkide değişmesi gerekenlere fayda sağladığı bir gün. Bu kalabalığın kıymetini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Ay ın oluşturduğu zorlu açı, otoritelerle anlaşmada güçlük getiriyor. Meslek yaşantınızdaki bazı gelişmeler sizi sıkıntıya sokabilecek nitelikte olacak. Öne çıkmak ve gücünüzü göstermek istiyorsunuz ama düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. Meslek yaşantınızda kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendinizi başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sağlam tutun yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Sıkışık durumlarda birikiminize çok güvenli bakamıyorsunuz. Mütevazi diyerek, kendinize biçtiğiniz kazanç konusunda biraz daha gerçekçi olabilirseniz, kafanızdaki para tartışmaları epeyce azalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor. Sabırlı olmanızda fayda var. Çevrenizdeki insanlara karşı daha hassas davranmanız gereken bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed