Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Günlük işlerinizi hemen yoluna koyabilir ve daha sonra bazı büyük şeylerle ilgilenebilir, duygusal ilişkilerinize dönebilir ya da eğlenebilirsiniz. Sizi tek şaşırtabilecek olan şey, ortaya çıkması muhtemel olan yeni bir durumdur. Böyle birşey olduğu takdirde alışabilmeniz biraz zaman alabilir fakat kısa bir süre sonra çok güzel bir hamle yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Gün içinde mizaç değişiklikleri gösterebilirsiniz ve ani tepkileriniz çevrenizi sinirlendirebilir. Özellikle aile hayatınızda yada evinizde çeşitli sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Geçmişe ilişkin bazı önemli konular yeniden gündeme gelebilir yada sizi yeniden düşündürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Son günlerde çok dengesiz tavırlar içerisindesiniz. Çok neşeliyken bir anda üzülebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Aileden birinin sağlığıyla ilgilenmeniz gerekebilir bugün. Bunun için sizden hem bilginiz ve tecrübeniz hem de yapacağınız fedakârlıklar beklenecek. Her iki durum için de kararsız davranmayın. Üstelikte unutmayın bunları aileniz için yapmayacaksınız da kimin için yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Bugün detayların önemli olduğu işlerde daha dikkatli olmanız gerekiyor. Gözünüzden kaçan şeyler sonrasında sizi epey yorabilir. İş arkadaşlarınızla olan paylaşımlarınız artacak. Bu sayede daha uyumlu bir çalışma atmosferi oluşabilir. Ancak bu durumu kullanıp işe dair sorumluluklarını size yüklemelerine izin vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Sizin fikriniz sorulmadan bazı kararlar alındığını öğrenebilirsiniz. Bu kararların çoğunu beğenmeyeceksiniz. Ama kısa vadede değiştirmeniz de pek mümkün görülmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Hiçbir nedenle müsriflik yapmayacağınıza kesin inanıyorsunuz. Bugün bir para alışveriş işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Gününüzü bu kaybın peşinde geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Bu sıralar iş yoğunluğunuzun sizi yıpratmasına engel olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed