Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (14 Eylül 2013)
Etrafınızda size patronluk taslayan kişiler varken, kötü yoldan gitmeye çalışmanın olası sonuçlarının doğru hesaplanması gerekli. Daha önce ziyaret etmediğiniz veya farklı yerlerin yaşam kalitesiyle ilgili size bilgi sunan yerleri ziyaret etmelisiniz. Alışılmadık yerlerde çalışmanıza olanak tanıyan bir fırsat yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmenizi sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (14 Eylül 2013)
Bugün alacağınız bir haber sizi çok şaşırtacak ve harekete geçirecek. Aslında bu haberi uzun zamandır bekliyordunuz. Fakat haberin sizde bu şeklide etki yapmasını düşünmüyordunuz. Bugün bazı önemli kararlar alabilirsiniz. Bugün akşam saatlerinde aile büyüklerinizi ziyarete gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (14 Eylül 2013)
AŞK: Duygularınız yoğun.Kalbinizin sesi size çoğuzaman doğru yolugösteriyor. Ancakmantığınızı da dinleyin.PARA: Kendinizi çokyorgun hissettiğiniz veçalışmak istemediğiniz aşikar. Ancak birşekilde üstlerinizden izin isteyin.SAĞLIK: Enerjinizden ödünvermiyorsunuz. Pozitifliğiniz sadecekendinize değil çevrenize de faydalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (14 Eylül 2013)
Evde yapılacak yeni bir düzenleme ya da yeni bir görev dağılımı belki de bütçenize büyük fayda sağlayabilir. Dışarıdan alınan desteklerin bir kısmı ortak fedakârlıklarla kendi içinizde çözümleyip paranız cebinizde kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (14 Eylül 2013)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (14 Eylül 2013)
İş arkadaşlarınızdan biri ile uyumlu bir çalışma sergiliyorsunuz. Onunla yaptığınız her iş çok beğeniliyor ve takdir topluyor. Bugün debirlikte güzel bir iş çıkaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (14 Eylül 2013)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (14 Eylül 2013)
Beklemediğiniz bazı harcamalarınız yüzünden bütçenizi çok zorlandınız. Bugün birilerinden borç almak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (14 Eylül 2013)
Bugüne kadar aldığınzı ani kararlardan dolayı çok pişmanlık duydunuz. Bu sıralarda bazı kararlar alma aşamasındasınız. Acele etmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141995 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed