Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün bazı yeni haberler alacaksınız ve öğrenecekleriniz sizi geleceğinizle ilgili harekete geçirmeye yönlendirecek. Değişik duygular içerisinde kalacaksınız. Bir arkadaşınızla aranızdaki tartışma gününüzü iyice gerginleştirebilir. Duygusal yaşamınızda bugün bazı güzel gelişmeler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Siz her zaman her şeyin engüzeline layık olduğunuzu zatenbiliyorsunuz. Ancak bugündurgunluğunuz belirgin.Partnerinize güvenmekte sıkıntıçekiyorsunuz. Bu sıkıntınızı onaçok fazla belli etmemelisiniz.PARA: İşinize konsantrasyonunuz tartışılamazderecede iyi. İstediğinizi yakında alacaksınız. Ancakciddiyetinizi korumakta problem çekebilirsiniz.SAĞLIK: Zihinsel sorunları kendiniz yaratıyorsunuz.Karar vermek için yardım beklemenize gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Eğer imkânınız varsa spora vakit ayırabilrsiniz bu sabah. Hele bir de eşiniz buna katılırsa çok daha güzel olabilir. Günün tamamı aile içi konulara odaklanarak geçecek. İhmal ettiğiniz detayların ele alınması gerekebilir. Tamiratlar veya evle ilgili konular için fırsat olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün belirsizlikler konusunda dikkatli olmalısınız. Sizi yoracak durumlar gözüküyor. Özellikle üstlerinizle olan ilişkilerinizde daha özenli ve sağduyulu davranmalısınız. Sizi tartışmaların içine çekmelerine izin vermeyin. Daha diplomatik davranmalı, dengeleri gözetmelisiniz. Çalışkanlığınız ve ılımlı yaklaşımlarınız size avantaj kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İşyerinizde karşılıklı suçlamaların arkası kesilmiyor. İş yaşantınızda insan ilişkilerinde bazı geçimsizlikler var. Siz de bu sürtüşmelerin doğrudan içinde görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Ticari konularla ilgili bağlantılarınızın sonuçlarını almakta güçlük çekebilirsiniz. İş yaşamınızdaki sıkı çalışmalarınız maddi başarı getirebilir, fakat evinizde bundan kaynaklanan huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Size karşı beslenen özel bir ilgi ve sevginin tam karşılığını vermekte biraz eksiklik gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed