Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Kaçınılmaz durumlar için mücadele etmenin faydası olmayabilir. Emin olmadığınız konularda size bazı kararlar aldırmaya veya seçimler yaptırmaya çalışan kişilere dikkat edin. Bazı kişilere yardımcı olmanız içinde bulunduğunuz pozisyonu kuvvetlendirmenizi sağlayabilir. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eleştiri ve şikayetlerin dozunu ayarlamayı gerektirebilecek bir gündeyiz ya da eleştirilere sert karşılıklar vermememizde fayda var. Tepkisel hareketlere, acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da ufak tefek kazalara da dikkat edelim. Ancak, bazı kişilerden yardım alabileceğimiz veya yardım edebileceğimiz koşullar bugün de sürüyor. Ruhsal çalışmalar yapmak, dualar etmek veya kırgınlıklarımızı tedavi için güzel bir hafta sonu aynı zamanda. Enerjimizi özelliklerimizi ortaya çıkartmak ve yeteneklerimizden fayda sağlamak için kullanalım, bu sayede çok iş halledebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Yaratıcı bir insansınız ancak bazı ilişkileriniz sizi bulunduğunuz yere çakıyor ve yeni ufuklara açılmanızı engelliyor. Önce kendinizi ve kendi geleceğinizi düşünerek karar vermelisiniz. Çok başarılı bir yaşam grafiğiniz var fakat bugünlerde kesintiye uğramış. Yeniden bir hamle içine girecek ve başkalarına da öncülük ederek bu işi başaracaksınız. Kurallar koyan ve kurallara uyan biri olmanız size puan kazandırıyor. Gerekli adımı gerektiği zamanda atın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
AŞK: Bugünlerde partnerinizlesevgi ve nefreti aynı andayaşayabilirsiniz. Güçlü duyguseline kapılarak adımlarınızıhatalı atıyorsunuz. Sevginizi butür düşüncelerle yok etmeyecekkadar akıllı olmalısınız.PARA: Her ne olursa olsun sizleri hiç kimseişinizden alıkoyamaz. Çok çalışkan ve üretkenoluşunuz başkalarına da fayda sağlıyor.SAĞLIK: İçinizden sürekli ağlamak geliyor veendişe duygularınız gün içinde kabarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Bugün bir para mevzu gündeme gelirse net rakamlarla konuşulmasını sağlayın. İhtimaller üzerine ve belirsizlikler içeren bir işe girişmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Paranın geri döneceğinden emin olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Hayatınıza giren yeni konular ve ufuklar size heyecan vermekte. Artık uzun vadeli eğitim çalışmalarınızın üzerinde durabilirsiniz. Kişisel açıdan kendinizi geliştirmek, uzaklarla ilgili yeni girişimler yapmak için fırsatlarınız var. Bilgiye verdiğiniz önem son dönemde size yeni tecrübeler kazandırdı. Bu durumu iş hayatına yönelik planlarına dahil edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Gecikmiş bir haberiniz yakında size ulaşacak. İşlerinizi geliştirecek olan bu haberle bira da olsa neşeleneceksiniz. Eğer becerebilirseniz, bugünlerde izin yapmanızın tam zamanı. Kendinizi toplamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Dikkat Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istemeyin. Partnerinizin sabrını çok zorluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed