Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, partnerinizle buluşabilir veya sosyal planlar yapabilirsiniz. Hayattan keyif almanızı sağlayacak görüşmeler, ziyaretler, seyahatler veya kendinizi nasıl şımartıyorsanız, o türde her şey hayata daha olumlu bakmanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar çok fazla bir işimizi halletmemiz mümkün olmayabilir. Dalgın, kararsız, uykusuz veya halsiz olabiliriz ya da kafa karışıklıkları veya belirsizlikler söz konusu olabilir. Devamında daha somut ilerlemek mümkün olacaktır. Venüs’ün olumlu görünümü bugün de, ilişkilerimizi canlandırmamız, yenilenmememiz veya yeni kişilerle bir araya gelmemiz için bizi cesaretlendiriyor. İlişki, iş birlikleri veya yaratıcılık gerektiren işler açısından türlü hoşluklara açığız. Ancak, yarından itibaren netleşen olumsuz açılar da yavaş yavaş kendini hissettirmeye başlayabilir. Dolayısıyla, şimdiden riskli işlerden uzak durmakta, acele kararlar almamakta, iddia ısrar veya ağızdan kaçan kelimeler türünde sıkıntılar yaşamamak için gayret göstermekte fayda var. Öfke kontrolü gereken günlere giriyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Bugün sizin sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak. Sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri sizi biraz uçarı buluyor ve bunu sorun ediyor. Ona sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor, buna ihtiyacı var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Duygusal açıdan sizi pek tatmin etmeyen bir süreçle olsanız da iş anlamında kârlı çıkan siz olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Bugün tartışmacı ve muhalif bir havanız olabilir. İçinde bulunduğunuz durum, inatlaşma safhasına varırsa savunduğunuz fikrin gerçek manada inandığınız fikir olup olmadığına bakın. Tavrını-za aynen karşılık bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
İlişkilerde son derece kritik bir gün. Daha esnek olmalı var olan sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Başkalarından destek bulmanız kolay olmayacak. Özellikle daha kararlı olmanız gereken anlaşmalarda aksaklıklar yaşanabilir. Neyse ki arkadaşlıklar ve sosyal çalışmalar adına keyifli bir dönem. Aynı zamanda eğitim hayatınızı yeniden yapılandırmak adına olumlu bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Bugün gündeminiz çok yüklü olabilir. Geçmişten kalan işler ön plana gelebilir. İşleri planlı bir biçimde ele almalısınız. Meslek yaşantınızda ön planda olmak isteyebileceğiniz ve fikirlerinizle göz doldurabileceğiniz bir gün. Çalışmalarınızın sonucunu alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Sevgilinize karşı nazik olduğunuz sürece aranızda herhangi bir problem yok. Siz ya da o ilişkide patron olmak isteyebilir. Sizi tanımak isteyen insanlar var. İlk adımı siz atın ve onlarla iletişime geçin. Kendinizi boşlukta hissetmemek adına yeni hobiler edinmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Maddi konularda küçük de olsa çeşitli sorunlar yaşayacağınız ancak bu sorunların üzerine dikkatle gideceğiniz bir gündesiniz. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmak için doğru bir gün olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2022)
Arkadaş çevreniz ya da sosyal ilişkileriniz kafa karıştırıcı olabilir. Çok sayıda fikir ve öneri olmasına karşın kendinizi güvende hissedemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed