Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Günlük işlerinizi hemen yoluna koyabilir ve daha sonra bazı büyük şeylerle ilgilenebilir, duygusal ilişkilerinize dönebilir ya da eğlenebilirsiniz. Sizi tek şaşırtabilecek olan şey, ortaya çıkması muhtemel olan yeni bir durumdur. Böyle birşey olduğu takdirde alışabilmeniz biraz zaman alabilir fakat kısa bir süre sonra çok güzel bir hamle yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Bugün çok enerjik hissedebilir, karşılaştığınız durumlara sabırsızlıkla yaklaşabilirsiniz. Ailenizin ve dostlarınızın güven isteğinize cevap vermeleri sizi mutlu edebilir. İletişime çok önem verebileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Kısa yolculuklarda bilgilerinizi arttırma yoluna gidebilir, tanışabileceğiniz ilginç kimselerle iş konusunda yeni fikirler üretebilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişimler için uygun bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Aşk yaşamınızda önemli bir değişim olmamasına rağmen sürekli onun yanında olmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Tutucu tavrınızdan uzaklaşın. Enerjinizin çoğunu hayatınızda ters giden şeyleri değiştirmek için kullanın. Duygularınızı açığa vurma ihtiyacı hissediyorsunuz. Bunu yaparken yanlış ifadeler kullanmayın. Sevdiğiniz kişiyle iletişiminiz dürüst, gerçek ve samimi. Hiç kimse aranızı bozamaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Dönüşüm ve yenilenme temaları ağırlık kazanıyor. İş ve finans konularında işbirliğine daha çok önem vermelisiniz. Ortak hesaplar veya ortaklı çalışmalarınızda pratik davranmak kazandırabilir. Yeni bir tasarruf planı oluşturmanız veya bütçe hazırlamanız gerekebilir. Gün içinde bankalarla görüşmeleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Bu hafta işyerinizdeki bir olay, sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Çevrenizde iflah olmaz bir çekemezlik dolanıyor. Çalışma arkadaşlarınızdan biri size karşı bir çalışma içinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Parasal açıdan zorluk çekeceğiniz bir gün. Ailenizden maddi kaynak alacağınızı düşünüyordunuz. Fakat bugün bu maddi yardımı alamayacaksınız. Evdeki hesabın çarşıya uymaması sebebiyle bugün maddi açıdan zorlu anlar yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Eski bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Hayatınızı ilgilendiren bazı konularda kaygılar duyabilir yersiz endişelere kapılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed