Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Aşk hayatınızda genelde yani tüm teraziler için geçerli olmamak kaydıyla duygusallığınız devam edebilir. Hatta sevdiğiniz kişiye candan bağlanma eğilimindesiniz. Fakat bu yakınlıgı ve bağlılığı aşırıya kaçırabilir, fazlasıyla sıkıcı olabilirsiniz. Onun hareketliliğini kısmaya çalıştığınızın farkına varmasıyla, aranızda tartışma geçecektir. Davranışlarınıza ve sözlerinize dikkat ettiginiz sürece, olayı düzenleyebileceksiniz. Yalnız aşırı duygusallığınızı bir kenara bırakmalısınız. Hatta bu nedenle gergin ve sinirli olabilirsiniz. Değişiklikleri birden yapmanız sakıncalı olabilir. Ama genelde isteklerinize ulaşabileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Duygularınızın yükseldiği bir gündesiniz. Olaylardan gereğinden fazla etkileneceksiniz. Çalışmalarınızı planladığınız gibi sürdürürken çevrenizdekilerin yarattığı bazı karışıklıklar sizde keyifsizlik yaratacak. İş ve aile hayatınızda ağır sorumluluklar almak hoşunuza gidiyor ama işlerin bilerek üzerinize yıkılmasına da kızıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
İnsanların sizin hakkınızdaki düşüncelerini haddinden fazla önemsiyorsunuz. Böyle yapmazsanız özgüveniniz açısından daha iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Aile içi gerginlikler yaşanırsa sen-ben tartışmalarına fırsat yaratmayın. “Haklısın” demek zorunda değilsiniz ama en azından bilin ki bugün için uzlaşma inadı yersiz. Bunun yerine aklınızı başka şeylere odaklamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Başkalarından maddi olarak destek bulabileceksiniz. Ancak son dönemde yaşanan parasal kısıtlamaları aşma çabanızı devam ettirmelisiniz. Harcamalarda ani sıçramalar ve gereksiz giderler olacaktır. Çalışma kapasiteniz yüksek seyrederken yeni kazançlar elde edilebilir. Ortaklaşa konularda ortaya çıkan değişiklikler size olumlu yansıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
İş ortamınızda sizin için yeni bazı konular gündeme gelebilir ve çalışmalarınızı kararlılıkla sürdürebileceksiniz. Size yakın biriye görüş alışverişinde bulunabilir ve yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Yeni fikirler geliştirebilir ve sorunlarınıza başarılı çözümler bulabilirsiniz. Yeni projeler üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Çalışmaktan zevk alacaksınız ve gününüz keyifli geçecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Maddi konularda oldukça şanslı bir gündesiniz. Kaynaklarınızı değerlendirme konusunda güçlü destekler alabilirsiniz . Yatırımlarınız ve girişimleriniz doğru hedefleri belirleyebildiğiniz sürece sizin için olumlu sonuçlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Ay, harekete ve yeni kararlara sürüklüyor ama dış etkiler somut bir sonucu engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed