Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Bugün yanlış kararlar alabilirsiniz ve hata yapma oranınız bir hayli yüksek. Kendinizden ve davranışlarınızdan hoşnutsuzluk hissedebilirsiniz.Nefrete dönüşebilecek duygusal reaksiyonlarınız var, çevrenizde ve özel ilişkilerinizde antipatik davranışlarda bulunuyorsunuz. Başkalarına karşı huzursuz tutumlar sergileyebilirsiniz, yakınlarınız ile sürtüşebilir ve fikri münakaşalara girebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Yalnız başınıza yaşadığınız bir problemi birisiyle paylaşma ihtiyacınıza gireceksiniz. Probleminizin yaygınlaşmaması için bu konuda doğru seçimler yapmanız gerekiyor. Mahcup etmemek biçiminde size mutluluk yaşatan birini sevindirmek isteyeceksiniz. Barışçı birisiniz. Ama bazı konularda önyargılarınız var. Bu konular söz konusu olduğunda farklılaşabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Sanki başkalarının kölesi gibi yaşıyor kendi isteklerinizden ödün veriyorsunuz. Geniş çevreniz olması sebebi ile başınız hep kalabalık olacak. Bu aklınızı karıştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Stresle başlayıp rahatlamaya doğru gidecek bir gün geçirebilirsiniz. Ani hiddet sorunlarınıza çözüm getirmez, tam aksine size sağlık açısından zarar verebilir. Dost bildiğiniz kişinin gerçek yüzü ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Günlük rutinleriniz sizi oldukça zorlamakta. Ãœzerinde durulması gereken konulara öncelik vermek adına yeni bir plan yapmalısınız. Ancak düzen değişiklikleri yapmak konusunda sıkışık bir gün olabilir. En azından tamamlanması gereken işleri aradan çıkarmaya bakın. İçinde bulunduğunuz şartlar bazı hizmet temaları içinde olacağınızı gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Kasım 2022)
İş çevrenizde tutarlı davranışlarınız ve samimiyetinizle hak ettiğiniz saygıyı görüyorsunuz. Yaptığınız işle yetinmeyip, kendinizi geliştirmeye çalışmanız etrafınızdakilere örnek oluyor. Çalışma arkadaşlarınıza eskisi kadar şeffaf davranmamalısınız. Bazı konuları bilmemeleri sizin için daha olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Bugünlerde para konularına daha ciddi bakmanızda yarar var. Sorumluluklarınızı geciktirmeniz, onları kısa bir sürede altından kalkamayacağınız bir hale getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Kasım 2022)
İşinizle ilgili sizin için çok önemli, ama aynı zamanda da sevimsiz biriyle bir görüşmeniz olacak. Bu görüşmeye bilenmiş olarak gideceksiniz. Duygusal bir tavır size çok şey kaybettirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed