Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Çevrenizdeki kişileri evinizle ilgili konularda istediklerinizi yapmaya ikna edebilirsiniz. Yapmaktan hoşlandığınız şeyleri ek gelir getirebilecek şekilde formüle edebilirsiniz. İlgi alanınızı paylaşan kişilerin desteğiyle bir fikrinizin peşinden gitmeniz ortaklığa olanak sağlayabilir. Çevrenizdeki kişiler dengesini yitirse dengeyi bulmak size kalabilir.Niobe
   (2.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Sevineceğiniz bir haber var. Bekliyordunuz, ama bu kadarını değil. Bugünlerde şüpheciliğiniz üzerinizde olduğu için bir süre sonra sevinciniz endişeye dönüşebilir. Yakınlarınız sizin içe kapandığınızı, kendileriyle hiç bir şeyi paylaşmadığınızı söylüyorlar. Son günlerdeki ruh haliniz üzerine bir düşünmelisiniz, belki de onlar haklılar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Ne yapacağınız belli olmuyor. Özellikle de eski partnerinizden intikam almak hoşunuza gidiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Mesleki konularda şansınızın yerinde olduğu ve bu gibi durumlarda iş ya da özel hayatınızdaki partnerinizden destek alma şansınızın bulunduğu günlerdesiniz. Alacağınız destek size yeni kapılar açıp fırsat sunacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
İyimserliğiniz size yeni girişimler yapma arzusu getiriyor. Kendinizi ifade edebileceğiniz yeni konular bulmakta kararlısınız. Ancak fikirlerinizi değiştirmeniz bir zorunluk haline gelebilir. Yolculuk planlarınızda aksaklıklar öne çıkarken, yeni kişilerle bir araya gelme şansını kullanmalısınız. Eğitim hayatınızla alakalı önemli destekler göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Önemli bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak istemiyorsunuz. Bu bağlantıyı sağlamlaştırma çabalarınız çabuk sonuç verebilir. Çalışma arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili. Bu yakınlaşmaya daha sıcak bakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Paranızın kıymetini bilmek sizi zor durumda kalmaktan koruyor. Önemli bir harcamanızdan kurtulmak üzeresiniz. Önümüzdeki günlerde maddi olarak daha da rahatlayacak gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Henüz hazır değilmiş gibi bir tavır sergilemeniz bir işe yaramayacak. Aşk yaşamınızda çok ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed