Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Evinizi, ailenizi, yerleşim yerinizi ve bu türlü ilişkilerinizi kendi lehinize kullanabilir bu alanlarda avantaj elde edebilirsiniz. Ancak, olaylar su gibi akmak yerine biraz fırtına ve mücadele gerektireceğe benziyor. Bazı köprüleri yıkmak durumunda kalabilirsiniz. Sahip olduğunuz veya elde etmek için çok uğraştığınız şeyleri korumak için çalışmalısınız. Hafife almaya bağlı ya da finansal sorunlar söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Hayatta bazı sorumluluklardan kaçmayıp onların üstüne gitme eğiliminizi iyice pekiştireceksiniz. Bir yakınınızın karşılaşacağı bir olay, buna neden olacak. Bugün bazı karmaşık düşüncelerinizi kafanızda somutlaştırabilirsiniz. Sezgilerinize duyduğunuz güven, birçok konuda onlarla yetinmenizi gerektirmiyor. Elinizde tüm veriler tamam olmadan yargılara varabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
AŞK: Ayrı özellikleri olan amabirbirinden vazgeçmeyençiftsiniz. Kendinize ve onun ruhsağlığına zarar verdiğinizinfarkında mısınız? Ya onunisteklerine cevap verin ya daonun hayatından çıkıp gidin.PARA: Her konuda patavatsızca sözler sarfediyorsunuz. Karşınızdaki kişiler ilk şaşkınlığınıatlatınca sizinle olan iş anlaşmalarını bozabilirler.SAĞLIK: Uzunca bir seyahate çıkarak aklınızıdağıtabilirsiniz. Sorunlarınızı halletmiş olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Size değer veren insanların hayatınızdaki önemini taze tutmaya çalışın. Sıradan sohbet arkadaşlıkları ile sizin içinizi dışınızı bilip, ağzınızı açmadan bile derdinizi görebilen kişilerin farkını ve kıymetini bilmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Geçmişle ilgili verdiğiniz mücadeleyi bırakmalı, kendinize karşı hoşgörülü olmalısınız. Hazırlık sürecinizin biteceği bu günü daha temkinli geçirmek ve günün ilerleyen saatlerine pozitif bir giriş yapmak gerekiyor. Ay burcunuza geçtiğinde her şey istediğiniz şekilde ilerleyecek. Başkalarını etkileyebileceğiniz, hayatınıza uyum katacağınız zamanlar sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Sizin fikriniz sorulmadan bazı kararlar alındığını öğrenebilirsiniz. Bu kararların çoğunu beğenmeyeceksiniz. Ama kısa vadede değiştirmeniz de pek mümkün görülmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Cömertsiniz. Paylaşmacılığınız artık bir sınır istiyor olabilir. Dostluk adına duygusal tatminler yaşıyorsunuz doğru, ama birtakım ilişkilerinizde bu anlamda bir denge tutturmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Bugün bazı sağlık sorunları canınızı sıkabilir. İlaç kullanımına ve beslenmenize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed