Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Sosyal açıdan hareketli günler, yeni sosyal gruplar veya arkadaşlar söz konusu olabilir. İlişkilerde problem yaratabilecek durumlardan uzak kalmanız gerekebilir. Olan bitenler hakkında tüm detayları ve gerçekleri öğrenmeden şikayetlere gereğinden fazla kulak vermemenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Eski bir dostunuzla bugünlerde küslük mü, soğukluk mu ; adını koyamadığınız bir iletişim içindesiniz. Birbirinizi aramıyorsunuz. Böylece sorgulama şansını yakaladığınız bu ilişkinizde, istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Yakında bu arkadaşınızın yaşadığı uzaklara bir yolculuğunuz olacak. İçinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen bir vicdan sızısı da karışıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
AŞK: Partnerinizle hiçbenzemeyen yönleriniz olmasınarağmen müşterek hoşlanacağınızşeyleri araştırmaya koyuldunuz.Bu kadar emeğinin karşılığı boşaçıkabilir. Kendini olduğu gibikabullendiren iyi olacak.PARA: Amacınız iş yapmak değil de oyalanmakgibi. Mali sorunlarınız bugün sizin hobilerinizibekleyemez. Sorumluluklarınızı yerine getirin.SAĞLIK: Saç diplerinizin acımasından sıkıntılısınız.Islak saçla sokağa çıkmak sizi hasta edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
İsteklerinizi karşı tarafa yansıtırken direkt bir anlatım şeklini seçiyor olmanız, bazen sizi anlaşılmaz yapıyor. Karşınızdaki kişi dürüstlük kavramınızı yanlış anlayabilir ve size tepki verebilir. Bugün politik olmaya çalışmalısınız. Duygusal hayatınızdaki durgunluk yakın zamanda sona erecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Haziran 2022)
İş yaşamınızda, kendinizi göstermeye uğraştığınız konuda bugün son fırsatınızla karşılaşabilirsiniz. Bazı değerlendirmelerde danışacağınız kişilerin, deneyimleri kadar, amaçlarından da emin olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Ödemelerini konusunda ihmalci olabilir, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Çevrenizdeki bazı insanlara borcunuz var. Bugünlerde bu insanlar alacaklarını almak için talepte bulunabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Taraf olmaya epeyce zorlanacağınız bir konudan, hızla uzaklaşmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed