Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Enerjiniz yükseliyor. Fırsat ve olasılıklarla ilgili iyimserliğiniz artıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Bazı özel sorunlarınızı aşmaya çalışıyorsunuz. Hayatınızı yönlendirecek olumlu etkiler altındasınız. Çevrenizde sizin fikirlerinize, hatta himayenize ihtiyaç duyan insanlar var ve onlara karşı oldukça verici bir tutum içerisindesiniz. Bu arada kendi özel hayatınızı da unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu gerginler özellikle iş çevrenizde olabilir. Ancak haklı olan taraf sizsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Hesabını bilen bir tavır göstermelisiniz bugün. Zorunlu haller dışında, gereksiz olan emek ve parayı harcamamaya özen gösterin. Yapacağınız tasarruf daha sonradan “değdi” dedirtecek nitelikte faydalar sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Gündeminize daha fazla hareket ve sizi mutlu eden yoluculuklar giriyor. Hayatı daha pozitif algılayacağınız gelişmeler yaşıyorsunuz. Uzaklarla ilgili temalar yanında entelektüel çalışmalara daha fazla yer açabilirsiniz. Bu günlerde yeni kişilerden öğrenecekleriniz size değişik tecrübeler katabilir. Olumlu yönde gelişen ilişkiler hayat görüşünüzü etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Kasım 2021)
İş yaşamınızda geldiğiniz konumu kıskanan arkadaşlarınızın olması bugün veriminizi düşürecek. Oysa meyveli ağacın taşlandığını düşünüp işinize dört elle sarılmalısınız. İşinizle ilgili önerileriniz gerçekten dikkate alınmaya değer şeyler. Bu konuda taviz vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Dengeleri yerli yerine oturtmakta güçlük çekiyorsunuz. Parayla ilişkinizde daha gerçekçi olabilirsiniz. Bugünkü koşullar sergilediğiniz rahatlığa hiç elverişli değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Bugün son zamanların rehavetini üstünüzden atmanız gerekiyor. Bugün şartlar hızla değişebilir, sizi yeni sorumluluklar bekliyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed