Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Yeni başlangıçlar yapmak istiyor veya yeni başladığınız ya da sizin için yeni olan bazı konuların hızlanması için sabırsızlanıyorsunuz. Neyse ki, engellere rağmen yeni fırsatlar yüzünü gösterebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Yapınız gereği güzel sanatlara ilgi duyuyorsunuz ama bir yandan çalışma hayatınız, bir yandan maddi konulara ağırlık vermeniz yüzünden yeteneklerinizi geliştirecek zaman bulamıyorsunuz. Bu da sizi mutsuzlaştırıyor. Bugün, açık havada yürüyüşler yaparak sıkıntılarınızdan kurtulabilir, kendinize biraz masraf yaparak stres atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
AŞK: Onu düşünmedenyapamıyorsunuz. Kararınızıvererek, onunla birlikteliğe evetdiyerek devam edebilirsiniz. Buaşk zaten sizi yoran bir aşk değilki. Bu düşünce niye?PARA: İş konusunda kendiniziyalnız görüyor tüm sorumlulukları kendinizyükleniyorsunuz. Parasal konularda zorlu birsüreç olmasa da yarın korkusu içinizi kemiriyor.SAĞLIK: Baş dönmelerinizden şikayet edeceğinizeyiyeceklerinizi daha kontrollü tüketin yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Geçmişte yaşadığınız aşkı artık unutmalısınız. Aksi takdirde onu affetmeniz zorlaşabilir, agresif tavırlar gösterebilirsiniz. Sezgilerinizin gücü artıyor. Ailenizden birinin sağlık sorunlarıyla ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Bugün fiziksel ve zihinsel olarak oldukça yoğun bir tempoda çalışacaksınız. Kariyerinizi artırmak için herhangi bir sınavdan geçebilirsiniz. Bunun için sıkı bir hazırlık içerisine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. Meslek yaşantınızda kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendinizi başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sağlam tutun yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Bu hafta sonu parasal sorunlarınızın büyük ölçüde üstesinden geleceğiniz bir zaman olacak. Daha önemli şeylere para ayırabilmek için, istediğiniz bazı şeyleri erteleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Ãœstünde uzun süredir düşündüğünüz, ama harekete geçemediğiniz problemler çok daha ön plana gelebilir. Sabırlı olun ve karamsarlıktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed