Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Diğerlerini tetikleyen fikirler size mantıklı görünmeyebilir. Geçmişte yaptıklarınız şu an ilerlemenize yardım edebilir. Sunduklarınızla yetinmeyen veya hafife alan kişileri geri çevirmek zorunda kalabilirsiniz. Bilginize ve aklınıza güvenebilir, yapacağınız araştırmalar sonucu kendinize olan güveninizi arttırabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Bugün gezegenlerin olumsuz etkileriyle kendinizi sinirli ve gergin hissedeceksiniz. İnatçı tavırlar sergileyebilir ve yakın çevrenizdeki insanlarla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle öğleden sonra bir aile dostunuzla sert bir tartışmaya girebilirsiniz. Bu tartışma sonucunda bazı konulardaki görüşlerinizi değiştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Kartınız Aşk... Geleceğe yönelik hedefleriniz için her konuda başrol oynamaya hazır bir oyuncu gibisiniz. Bu konunda en fazla ilginizi çeken şeyler maddi durum. İyi bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Kendinizdeki değişimleri fark edippartnerinizle ilişkinizi farklılaştırabilirsiniz.İçinizden yükselen sesi onunlapaylaşmayı deneyin. İş arkadaşlarınızlailetişiminizde sivri dil kullanmamaya ve onlarıeleştirmemeye gayret edin. Maddi olarak kısmetinizayağınıza gelecek. Şanslı bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Duygularınızı daha rahat paylaşma imkanı bulacaksınız. Aşk hayatınızı canlı yaşadığınız bu günlerde romantizm öne çıkıyor. Yine yaratıcı konularda daha olumlu adımlar atarak, başarılarınızla dikkat çekebilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada olabileceğiniz güzel paylaşımlar da size keyif verecek. Ortak harcamaların artabileceği koşulları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Yine de yalnız çalışmaya ve çalışmalarınız bugün paylaşmamaya dikkat edin. Çalışmanızı bir çok gözden geçirmelere ihtiyaç duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ocak 2023)
İki kişiyle verimli para alışverişlerine gireceksiniz. Ama bu ilişkide fazla gerekli olmayan bir gizlilik niyeti içine gireceksiniz. Aile içindeki harcama alışkanlığı sizi yeni tartışmalara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Daha duyarlı yaklaşımlarla çalışma yaşamınızda bazı fırsatları yaratabilirsiniz. Sizi değişik konulara ve alanlara yöneltmek isteyecek insanlarla iletişim kurma yolunu seçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed