Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Kadınlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz ve canınız sıkılabilir, küçük yanlışlıklar yapma eğiliminiz var, dikkatli olun. Sizin aleyhinize konuşan insanlar olabilir veya siz birilerinin arkasından konuşuyor olabilirsiniz ve bu gün içinde çevrenizdeki ko Biraz sabır ve acelecilikten uzak tutumlar size yardımcı olacaktır. Egoistlikten uzak kalmanız daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Bir dostunuzun epey masraf yaparak döşediği evin baştan savma elden geçirilmiş olduğunu gördünüz. Bu şimdilerde temel sorununuz gibi görünüyor. Ama ahbabınıza çok yardım sağlamış oldunuz. Hafta içi yaptığınız uzun yolculuk, bir daha gözü kara gezginlerle yola çıkmama kararı aldırdı size. Üstelik yine kent fobisiyle döndünüz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Bugün oldukça fazla risk alacaksınız. Ancak girdiğiniz her işin içinden başarı ile çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Sizi eğlendiren ve huzur veren insanlaraözel bir ilgi ve hayranlık duyabilirsiniz.Bu durum sizi duygusal karmaşayasürükleyebilir. Tercihlerinizinkalıcı ve ileriye dönük olmasında fayda var. Mesleğinizdekibaşarılarınızın devamı için verdiğinizgüveni korumaya gayret etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Çok dinamik ve enerjik olacağınız günlere girdiniz. Sizi dışadönük kılan arkadaşlıklar, keyif veren ilişkiler dikkat çekiyor. Sosyal ortamlarda bulunmak, hayatın güzel yanlarına yakın olmanız mümkün. Aşırı keyfe düşkünlük, harcamalarınızı abartabileceğiniz riskler de getiriyor. Ölçüyü kaçırmayın. İş hayatında kararlı ve yaratıcı olacağınız bu süreçte yeni fırsatlar yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
İsteklerinize ulaşmak için sabırsız tutum ve davranışlar içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Sabırsızlığınız insanlarla uyumunuzu aksatacak ve sizi aşırı tepki veren bir kişiliğe sokacak. Zihinsel olarak son derece aktifsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Kişisel gelirinizi arttırmak için başkalarının fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Alabileceğiniz haberler, yeni kaynaklar sağlayabilir. İlişkileriniz yardımıyla yeni yatırımlar yapabilir ya da en azından ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Borçlarınız varsa rahat koşullar sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ağustos 2022)
Bugün işle ilgili ilginç gelişmeler olabilir. Yeni sorumluluklara karşı kararlı olun. Engellemelerle de karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed