Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Önceden sıkıcı bulduğunuz konular ilginizi çekebilir. Özgürlük ya da özgür düşünme arayışınız artıyor. Yaratıcı düşünmenin faydasını görebilirsiniz. İlişkilerinizde verici olduğunuz kadar karşılık görebileceğiniz bir gün. İş ilişkilerinizin veya meslektaşlarınızla bağlantılarınızın özel yaşamınızdaki problemlerden etkilenmesine izin vermemeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Venüsün 10 Ocakta Oğlaka geri dönmesi ile önemli bir güç elde edeceksiniz. Fikirleriniz ve isteklerinizde tutarlı hatta ısrarcı olacaksınız. Hayatınızdaki bazı tatsızlıkların yerini huzur alacak. Önemli teklifler ve davetler alacaksınız. Arkadaşlarınızla daha çok bir arada olma şansınız yakalayacaksınız. Duygusal bakımdan daha verici olduğunuz bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Bugün coşku dolu olmanız bulunduğunuz ortamla uyumlu. Sosyal faaliyetleriniz dikkat çekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2022)
İş ilişkilerinizde manevi anlamda verdiğiniz kadarını alamadığınızı düşünebilirsiniz. Ancak bu hisse kapılıp kendinizi kapatmayı tercih ederseniz gerçekte neler olduğunu öğrenemeyecek arkadaşlarınız. Farklı bir yol deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Yolunuzu çizdiniz. İş hayatınızda dolu dizgin gidiyorsunuz. Bu ilerleme hem maddi hem manevi açıdan size kar getirecek. Dürüstlüğünüz ve azminiz başarınızın anahtarı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Aşırıya varan harcamalarınız olabiliyor. Bunun dışında, size sorun yaratacak maddi tıkanmaların uzağındasınız. Yakında umutlandırıcı gelişmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Nisan 2022)
Yapmanız gerekenden fazlası için kendinizi zorlamayın. Zihinsel açıdan yorgun düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed