Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Enerjiniz yükseliyor. Fırsat ve olasılıklarla ilgili iyimserliğiniz artıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
İçinden çıktığınız yorucu, yoğun tempo sizi hayli yormuş görünüyor. Birkaç gündür çektiğiniz baş ağrıları bundan olabilir. Akşam saatlerinde bir tartışmanın içinde olabilir ve sağduyulu davranmanız neticesinde tartışmayı uzatmayabilirsiniz. Bugün geleceğinizi çok ilgilendiren bilgiler edineceksiniz. Bu bilgileri biraz kurcalamanızda yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
İş yaşamınızda beğenilmeniz kendinize olan güveninizi artıracak. Sevdiğinizle başarınızı paylaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Ne istediğini tam bilemeyen ve sürekli plan değiştiren insanlarla yolunuz kesişebilir. Asıl eğlence de bundan sonra başlayacak. İkinci safhasını bilmediğiniz bir bilgisayar oyununun heyecanını barındıran gün sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Kendinizi kıstırılmış hissederken yanlış kararlar alabilirsiniz. Geçmiş defterleri açmak bu süreçten sonra size zarar verecektir. Ãœstünüze düşen fedakarlıklar sizi yorabilir. Endişeden uzak durun. Sizi zorlayan ailevi konular ve ilişkiler açısından sakin olmakta yarar var. Yine bu dönem ortak para konuları, ve yapılacak harcamalar gündemde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
İş yerinde olmazsa olmaz şahsiyetlerden biri haline geldiniz. Çalışkanlığınız ve zekanız ile kısa zamanda bu konuma geldiniz. İş yerinizde geldiğiniz bu konumu hazmedemeyen bir arkadaşınız ile bugün uzun uzun konuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir ödeme bir hafta daha uykularınızı kaçıracak. Günübirlik yaşıyorsunuz. kazancınızla harcamalarınız denk gidiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Yeni kırgınlıklar yaşamamak için sert çıkışlar göstermekten kaçınmalısınız. Sizi kırmış olan ve görüşmek istemediğiniz eski dostunuz, yumuşak eleştirilerinizle pişmanlıklar duymaya çok hazır görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed