Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün keyifsiz bir gün geçirmeniz söz konusu olabilir. Aile yaşantınızla ilgili sorunlar bugün gündeminizi oluşturacak. Sabah saatlerinde alacağınız bazı haberler harekete geçmenize neden olabilir. Gün içinde duygularınızı kontrol etmeye çalışacak ve tutarlı davranacaksınız. Sevdiklerinize karşı davranışlarınızda mesafeli olmayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Dedikodulara kulakkapatarak biraz daha fedakarolduğunuzu partnerinizekanıtlayın. Partnerinize sıcacıksevginizi belli ediyorsunuz ve oda sevginizi taktirle karşılıyor.PARA: İşlerinizle ilgili kararlarverirken iş arkadaşlarınızla konuşmalarınızı özenliseçin. Aksi halde sizin ağzınızdan alınan laflarıüstlerinize yanlış aktarabilirler.SAĞLIK: Bağırsak sorunlarınızı daha ılık veyasıcak sulu yemekler tüketerek atlabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugünlerde uğraşmak zorunda kaldığınız sorunlar sizi demotive edebilir. Bu karamsar havanın dağılmasına en büyük katkı yine sizden gelecek. Hadi bakalım harekete geçme zamanı, kalk ve kendine gel diyebilirsiniz kendinize.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Parasal paylaşımlar ve finansal zorlukları aşma çabanız var. Kendinizi güvende hissetmek adına temkinli olmak durumundasınız. Paylaşımlarınızda kendi haklarınızı korumak önem kazanacak. Eşle olan yakın ilişkilerde ise kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. Borç alacak meseleleri ve krediler konusunda riskten uzak durmalısınız. Harcamalar artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Hedeflerinize ulaşmak için gerek kurduğunuz ilişkiler, gerekse kişisel çabalarınız size çok yardımcı olacak. Huzurlu günler size çok uzak değil, bunun farkı9na varın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk maceraları size enerji veriyor fakat başlarken dikkat edin. Çok farklı ve ilginç kişiler dikkatinizi çekebilir.Yakın dostlarınızla birlikte bazı sinsi ve keyifli planlar peşinde koşturabilirsiniz. Bu planlar, çalışma ortamında başınıza bazı dertler açabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Para idaresi konularında iyi niyetli çabalarınızın, yanlışdeğerlendirilmesinden korkmamalısınız. Bazı gerekli görülen yerlere aktarılan paralar, daha rahatlatıcı teminatlar istiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yaşamınızdaki olumluluklar, olumsuzluklardan ağır basıyor. Bu olumlukları görebilmeniz için gözünüzü dört açmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed