Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Bugün tüm duygusal dürtülerinizdeki yoğunluk sizi bir hayli zorlayacak, daha çok kendinize dönük ve bencil istekleriniz olacak. Uyumluluk bu devrenin özelliğidir. Zamanı ve ortamı iyi seçerek biraz da sezgilerinizle ve yumuşak başlı tavırlarla girişimlerde bulunmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmamak için her şeyi yapıyorsunuz. Onların içinde bulunduğunuz bir soruna çözüm getirmekten başka bir niyetleri olmadığını görebilmelisiniz. Geçen yaz tatilinde geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir dostluklar bırakabilir. Önümüzdeki günlerde heyecan içinde, birtakım arayışlar içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
AŞK: Dedikodulara kulakkapatarak biraz daha fedakarolduğunuzu partnerinizekanıtlayın. Partnerinize sıcacıksevginizi belli ediyorsunuz ve oda sevginizi taktirle karşılıyor.PARA: İşlerinizle ilgili kararlarverirken iş arkadaşlarınızla konuşmalarınızı özenliseçin. Aksi halde sizin ağzınızdan alınan laflarıüstlerinize yanlış aktarabilirler.SAĞLIK: Bağırsak sorunlarınızı daha ılık veyasıcak sulu yemekler tüketerek atlabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Sıkı sıkıya tutunacağınız yeni iş ve projeler gündeme gelebilir bugün. Takdir alma ve patronla etkili ilişkiler kurma şansınız var. Özellikle mesleki anlamda bir talepte bulunacaksanız tam zamanıdır. Geri çevrilmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
İş hayatınızda daha kararlı görünüyorsunuz. İş ait amaçların yeniden gözden geçirilmesi ile hedeflerinizi yniliyorsunuz. Son derece akıcı ve verimli geçecek bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Ortaklıkların parasal yanı ise bazı soru işaretleri taşımakta. Kendi kaynaklarınızı daha dikkatli kullanmak, olası riskleri iyi yönetmek gerek. Yurt dışı ilişkilerin size katacağı keyifler öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi, şimdiki işinizi sekteye uğratmadan nasıl kotarabileceğinizi düşünüyorsunuz. İşyerinizde bu konuda birilerine açılmaya da haklı olarak cesaret edemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Verici özellikleriniz, kullanılmaya kapalı başka özelliklerinizle güvencealtında. Etrafınızdaki bazı para insan ilişkilerinden duyduğunuz rahatsızlıklar, yaşanmış olumsuzluklarla alakalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Kasım 2022)
İkili ilişkilerinizde yanlış anlamalar gereksiz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tutarlı ve anlayışlı davranmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed