Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Bugün parasal açıdan istediğiniz bir şeye çok yaklaşabilirsiniz. Çalışan bir insansanız uzun vadeli planlar yapabilir ve bazı sevindirici olanaklar elde edebilirsiniz. Siz bir işverenseniz yine maddi olarak iyi bir yatırımın hesaplarına girebilirsiniz. Ancak özellikle yakın dostlar ya da akrabalarla girişilen işlerde beklemediğiniz bir engelle karşılaşabilirsiniz. Çalışmayan birisi ya da öğrenciyseniz meşgul olduğunuz konularda, planlarınızın dışında kalan bir şeyi öğrenebilir ve ümitsizliğe kapılabilirsiniz. Ancak çözüm için uygun bir öneriyi muhtemelen ev halkından bulabileceksiniz. Yalnız bir kimseyseniz sizi çok etkileyen biriyle tanışabilirsiniz ancak beğendiğiniz insanın başka isteklilerinin de olmasına sıkılabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
İşinizle ilgili şeyleri ihmal etmeye meyillisiniz ve kafa olarak iş konularından oldukça uzak hissediyorsunuz. Bu isteksizliğinizle gereksiz ve size hiç katkısı olmayan işlerle ilgilenmeniz olası. Böylece bir anlamda dinleniyor ve kendinizi işinize konsantre etmeye çalışıyorsunuz günün ilerleyen saatlerinde zihniniz berraklaşacak ve olayları daha iyi düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
AŞK: Uyumlu ve sevgidolusunuz. Bugünlerdeçevrenizdeki herkeseadeta bir yardım meleğigibi koşuyorsunuz.Partnerinizle ilişkinizdekıskançlık söz konusu.PARA: İstikrarlısınız ancak bugünlerdesanki biri sizin istikrarınızla oynuyorgibi. Disiplininizi kaybediyorsunuz.SAĞLIK: Kararsızlığınız sağlığınızıetkiliyor. Düşünceler sizi durgunlaştırdı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Geçmişteki kayıpları artık düşünmeden önünüze yeni hedefler koyup azimle tekrar eski güçlü günlerinize dönüş yapmak elinizde. Daha serinkanlı ve uyuşmacı bir tarz benimsemeniz bu durum sizi daha popüler kılacak ve destekleneceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle bir akşam yemeği size neşe getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Yakınlarla ilgili konulardan uzaklaşacak, daha fazla ailevi sorunlara eğileceksiniz. Gün ortasından sonra hem ev, hem de iş hayatı açısından hareket ve sorumlulukların arttığı zamanlar başlıyor. Bir yandan da eldeki maddi kaynaklar, toprağa ait yatırım planları üzerinde durabilirsiniz. Bu konuda sizi destekleyen önemli gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
İstediğinizi kabul ettirebildiğiniz bir dönemdesiniz. Ancak iş arkadaşlarınızın düşüncelerine aldırış etmeme gibi bir huyunuz var. Bu konunun üzerinde bugün iyice düşünmelisiniz. İşinizle ilgili bir yolculuk gündeminize gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Hiçbir nedenle müsriflik yapmayacağınıza kesin inanıyorsunuz. Bugün bir para alışveriş işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Gününüzü bu kaybın peşinde geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2023)
Bugün yaşayacağınız bazı gerginlikleri kısa sürede aşmayı başaracaksınız ve sizin için olumlu olacak adımlar atabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed